Netflix zaprasza na Międzynarodowy Dzień "Stranger Things". Będą informacje o nowym sezonie

6 listopada fani "Stranger Things" z całego świata obchodzą Międzynarodowy Dzień "Stranger Things". Z tej okazji Netflix przygotował dla fanów serialu coś wyjątkowego. Platforma zapowiada, że w sobotę na jej profilach społecznościowych pojawią się najnowsze materiały wideo oraz wyjątkowe treści, a także transmisje z wydarzeń dla fanów. Poznamy też kilka nowych informacji dotyczących czwartego sezonu.

6 listopada 1983 r. zaginął mieszkający w Hawkins w stanie Indiana Will Byers. Choć mieszkańcy Hawkins dawno zaprzestali poszukiwań, przyjaciele Willa nie poddawali się i trafili w końcu na dziewczynę o tajemniczo brzmiącym imieniu: Jedenastka. Całkowicie samotna uciekinierka skrywała nadprzyrodzoną moc. Jedenastka postanowiła zrobić wszystko, aby pomóc w poszukiwaniach zaginionego chłopca. Tak rozpoczyna się pierwszy sezon serialu "Stranger Things", który stał się jednym z największych światowych przebojów ostatnich lat. W oczekiwaniu na czwartą serię tej klimatycznej produkcji Netflix zorganizował dla fanów atrakcje z okazji Międzynarodowego Dnia "Stranger Things".

Zobacz wideo Ponad 90 sekund ze "Stranger Things" - Netflix pokazuje nowy zwiastun

Spędź dzień z serialem "Stranger Things". Netflix pokaże m.in. lokację kolejnego sezonu

Plan wielkiego święta "Stranger Things", który zaprezentował Netflix, przedstawia się następująco:

  • Północ czasu pacyficznego (8:00 czasu polskiego): Rozpocznij świętowanie, odwiedzając profile społecznościowe dedykowane serialowi „Stranger Things".
  • 7:00 czasu pacyficznego (15:00 czasu polskiego): Słowo klucz: Kalifornia. Rzuć okiem na lokację, w której będzie toczyć się fabuła sezonu czwartego. 
  • 9:00 czasu pacyficznego (17:00 czasu polskiego): Poznaj świat "Stranger Things" w zupełnie nowy sposób dzięki pierwszej w historii mapie Hawkins stworzonej przez artystę Kyle’a Lamberta. 
  • 11:00 czasu pacyficznego (19:00 czasu polskiego): Poznaj tytuły odcinków sezonu czwartego "Stranger Things".
  • 13:00 czasu pacyficznego (21:00 czasu polskiego): Zobacz, jak będą wyglądać pierwsze tematyczne sklepy tymczasowe związane z serialem "Stranger Things", które otworzą się w Los Angeles i Nowym Jorku. Niżej znajdziesz m.in. dane adresowe i wskazówki dojazdu. 
  • 14:00 czasu pacyficznego (22:00 czasu polskiego): Blok poświęcony obchodom dnia "Stranger Things". Nasi wspaniali twórcy oraz kolekcjonerzy zainspirują Cię do świętowania tego wyjątkowego dnia.
  • 16:00 czasu pacyficznego (północ czasu polskiego): Od kostiumów po charakteryzację — zobacz, jak aktorzy wcielają się w odgrywane przez siebie postacie na potrzeby sezonu czwartego.  

Szczególnie ciekawe są oczywiście punkty dotyczące nowego sezonu serialu, którego premiera jest zaplanowana na przyszły rok. Już w sobotę przekonamy się, jakie tytuły będą nosić odcinki, a także przyjrzymy się bliżej nowemu miejscu akcji — część bohaterów opuści Hawkins na rzecz Kalifornii; niektórzy poza Hawkins znajdują się już od sezonu trzeciego (mowa tutaj przede wszystkim o Hopperze, który wylądował na Syberii). 

Fragment plakatu do serialu Netfliksa 'Stranger Things'"Stranger Things". Kiedy czwarty sezon? O czym będzie najnowsza część?

Do tej pory dowiedzieliśmy się, że w "Stranger Things" pojawi się nowa bohaterka, którą zagra znana z głównej roli w serialu "Ania, nie Anna" Amybeth McNulty. Dziewczyna będzie obiektem westchnień jednego z chłopaków ze starej paczki znajomych. Kolejną nową postacią będzie Patrick, w którego wcieli się Myles Truitt. Zagra lokalną gwiazdę koszykówki, którego świat wywróci się do góry nogami, kiedy odkryje, jak dziwne wydarzenia miały miejsce w Hawkins. W obsadzie pojawi się również Grace van Dien, która wcieli się w rolę cheerleaderki Chrissy. Okaże się jednak, że skrywa pewien mroczny sekret.

Więcej o: