"Stranger Things". Netflix ujawnił tytuły odcinków czwartego sezonu serialu i pokazał nowy teaser

6 listopada fani serialu "Stranger Things" świętowali swój dzień - w sobotę Netflix zadbał o kilka atrakcji związanych z produkcją. Jedną z nich była premiera najnowszego teasera, który pokazuje, jak Jedenastce żyje się w Kalifornii (i nie tylko). Do tego platform ujawniła tytułów, które noszą wyczekiwane odcinki czwartego sezonu.

Nadal nie wiemy, kiedy dokładnie zobaczymy czwarty sezon serialu "Stranger Things", ale wygląda na to, że premiera coraz bliżej. 6 listopada w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia "Stranger Things" Netflix uraczył miłośników produkcji kolejnym już spojrzeniem na to, co czeka widzów w niedalekiej przyszłości.

Zobacz wideo Jak Jedenastce będzie żyło się w Kaliforni? Zwiastun 4. sezonu "Stranger Things"

"Stranger Things" wita w Kalifornii

Nowy zwiastun rozpoczyna narracja Jedenastki, która pisze list do Mike'a, nie mogąc się doczekać ferii wiosennych, podczas których znowu go zobaczy. Opisuje, jak bardzo lubi szkołę i jak wielu ma przyjaciół — jednocześnie oglądamy jednak scenki, w których inne dzieci są dla niej złośliwe. Następnie pojawia się kilka krótkich urywków: chwila zabawy na wrotkach, którą ze zdenerwowaniem obserwuje Jedenastka; Joyce przyglądająca się dziwnej lalce, a także m.in. helikoptery, wybuchy i Jedenastka zatrzymana przed rządowych zbirów.

Teaser został opatrzony nazwą "004/004", zatem możemy podejrzewać, że to ostatni przedsmak serialu, który zobaczymy przed premierą kolejnej serii. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że czwarty sezon "Stranger Things" liczy sobie dziewięć odcinków. Ich tytuły to:

  • The Hellfire Club (Klub Ognia Piekielnego)
  • Vecna’s Curse (Klątwa Vecny)
  • The Monster and the Superhero (Potwór i superbohaterka)
  • Dear Billy (Drogi Billy)
  • The Nina Project (Projekt Nina)
  • The Dive (W głąb)
  • The Massacre at Hawkins Lab (Masakra w laboratorium)
  • Papa (Tata)
  • The Piggyback (Na gapę)

Fabuła nadal jest owiana tajemnicą. Wiemy, że Jedenastka wraz z rodziną Byersów wylądowała w Kalifornii, zaś Hopper przebywa w więzieniu na Syberii. W "Stranger Things" pojawi się nowa bohaterka, którą zagra znana z głównej roli w serialu "Ania, nie Anna" Amybeth McNulty. Dziewczyna będzie obiektem westchnień jednego z chłopaków ze starej paczki znajomych. Kolejną nową postacią będzie Patrick, w którego wcieli się Myles Truitt. Zagra lokalną gwiazdę koszykówki, której świat wywróci się do góry nogami, kiedy odkryje, jak dziwne wydarzenia miały miejsce w Hawkins. Do obsady dołączyła również Grace van Dien, której przypadła rola cheerleaderki Chrissy, skrywającej pewien mroczny sekret.

<<Reklama>> Ebooki o serialu "Stranger Things" dostępne są w Publio.pl >>

Więcej o: