Amazon Prime. Premiery filmowe i serialowe listopad 2021. Co warto obejrzeć na platformie Amazona?

Amazon Prime premiery filmowe na listopad 2021 ma bardzo obiecujące. Na jakie nowe pozycje w bibliotece mogą liczyć subskrybenci?

Amazon Prime. Nowe filmy i seriale listopad 2021

Amazon Prime premiery filmowe listopad 2021 to lista ciekawych produkcji różnych gatunków, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Amazon Prime to platforma streamingowa, która coraz poważniej podejmuje walkę o widza z gigantami takimi jak Netflix czy HBO. W ostatnich tygodniach dość głośno stało się o niej dzięki decyzji dotyczącej ceny subskrypcji. W Polsce bowiem można nie tylko skorzystać z 30 dniowego, bezpłatnego okresu próbnego, ale także zdecydować się na dalsze kontynuowanie abonamentu, który ma bardzo korzystne warunki. Decydując się na opłacenie roku korzystania z góry poniesiemy koszty w wysokości 49 zł, co jest niezwykle okazyjną ceną biorąc pod uwagę, że zawiera ona:

 • darmowe dostawy produktów zamawianych za pośrednictwem Amazon
 • dostęp do bogatej oferty filmów i seriali na platformie Amazon Prime
 • Prime Gaming, czyli możliwość korzystania z bazy gier. 
Zobacz wideo Rozmowa z Piotrem Polakiem, aktorem serialu "Office pl" [Popkultura Extra]

Co ważne, na Amazon Prime nowości pojawiają się regularnie, a biblioteka stale rozrasta się dzięki produkcjom własnym oraz tym na licencji. Zobacz listę wybranych, nowych filmów i seriali na listopad 2021 w Amazon Prime.

 • "Brudna gra"
 • "Koło czasu"
 • "Hanna" 
 • "Always Jane"
 • "Most Dangerous Game"
 • "Instynkt pierwotny"

WielkaHBO GO na listopad. Wraca Elle Fanning w serialu "Wielka" oraz klasyczny Bond

Amazon Prime. Nowości filmowe listopad 2021

Amazon Prime nowości filmowe w listopadzie 2021 ma niezwykle interesujące zarówno dla wielbicieli filmów przygodowych, jak i dla fanów dramatów. Wśród nowych propozycji na platformie znajdziemy m.in.:

 • Brudna gra (2019); tytuł oryginalny: Official Secrets

Historia rozgrywa się w 2003 roku. Katharine Gun (w tej roli Keira Knightley) pracuje jako analityczka brytyjskiego wywiadu. Pewnego dnia kobieta otrzymuje niepokojący e-mail, który zawiera informacje o współpracy USA i Wielkiej Brytanii w gromadzeniu informacji na temat członków Rady Bezpieczeństwa ONZ. Wszystko to ma na celu doprowadzenie do przeforsowania rezolucji w sprawie wojny z Irakiem. Gun nie może pogodzić się z niemoralnym zachowaniem i postanawia przekazać informację mediom. Niestety, w ten sposób ona i jej rodzina znajdą się w poważnym niebezpieczeństwie...

 • "Instynkt Pierwotny" (2020); tytuł oryginalny: Primal

Film przygodowy opowiada historię Franka Walsha (w tej roli Nicolas Cage), który jest zawodowym łowcą zwierząt. Podczas wypraw do Amazonii zdobywa i zabiera ze sobą egzotyczne okazy. Tym razem jego łupem padł niezwykle rzadki, biały jaguar. Szybko okazuje się jednak, że statek, który wynajął do transportu musi zabrać jeszcze jeden ładunek... Jest nim Richard Loffler, zawodowy zabójca ekstradowany do USA. Będąc już na morzu mężczyzna wydostaje się z zamknięcia i uwalnia zwierzęta. Komu uda się przetrwać na statku, który staje się dziką i bezwzględną dżunglą?

'Dom z papieru' - jest zwiastun drugiej części 5. sezonu"Dom z papieru". Jest zwiastun drugiej części 5. sezonu!

 • "Zombie ekspress" (2016)

Horror produkcji południowokoreańskiej przedstawia historię ludzi uwięzionych w pociągu jadącym z Seulu do Pusan. Pasażerowie próbują przetrwać w pojeździe wybuch epidemii, w wyniku której ludzie zmieniają się w przerażające zombie.

Zobacz też: Netflix. Premiery na listopad 2021 [LISTA]

Więcej o: