"I tak po prostu", czyli powrót bohaterek "Seksu w wielkim mieście". Jest pierwszy teaser i data premiery

Serial "I tak po prostu" ("And Just Like That."), wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga, zadebiutuje z dwoma odcinkami w HBO GO już 9 grudnia. Następne osiem odcinków nowego rozdziału w historii bohaterek "Seksu w wielkim mieście" będzie można oglądać w kolejne czwartki. HBO udostępniło pierwszy teaser, w którym widzimy nie tylko Carrie, Mirandę i Charlotte, ale także ich nowych (i starych) znajomych.

Serial Max Original "I tak po prostu", w oryginale znany jako "And Just Like That…", to nowy rozdział przełomowej produkcji HBO Seks w wielkim mieście, wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga. Nowy produkcja prezentuje dalsze losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis), które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce.

"I tak po prostu". Jakie są Carrie, Charlotte i Miranda po latach?

Trzydziestosekundowy teaser, który w piątek po południu udostępniło HBO, pokazuje sporo scenek z życia Carrie, Charlotte i Mirandy. Bohaterki, jak to one, chodzą na zakupy, plotkują i spędzają razem czas, ale na ekranie widzimy je nie tylko razem. Przez zwiastun przewijają się m.in. Mr. Big, Harry, mąż Charlotte, oraz Steve, mąż Mirandy. Nie zabrakło też starych znajomych — w jednym z ujęć Carrie idzie pod rękę ze Stanfordem, w którego wcielał się zmarły we wrześniu Willie Garson. Do tego po raz pierwszy widzimy nowe twarze, np. Che Diaz (Sara Ramirez), osobę niebinarną, która zajmuje się stand-upem i prowadzi podcast.

Zobacz wideo "I tak po prostu". Pierwszy teaser nowych perypetii bohaterek "Seksu w wielkim mieście"

Oprócz Sarah Jessiki Parker, Cynthii Nixon i Kristin Davis w serialu "I tak po prostu" wystąpią również Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg oraz Evan Handler.

Obowiązki producentów wykonawczych serialu "I tak po prostu" pełnią Sarah Jessica Parker, Kristin Davis, Cynthia Nixon, Julie Rottenberg, Elisa Zuritsky, John Melfi oraz Michael Patrick King. Za scenariusz odpowiedzialni są Michael Patrick King, Samantha Irby, Rachna Fruchbom, Keli Goff, Julie Rottenberg and Elisa Zuritsky. Serial HBO "Seks w wielkim mieście" stworzony został przez Darrena Stara i jest oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Candace Bushnell.

Więcej o: