KRRiT obejrzy "Prince Charming". Wpływają kolejne skargi na randkowy program

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji otrzymuje - jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl - kolejne skargi w sprawie formatu "Prince Charming" i w związku z tym jej członkowie obejrzą program. To show randkowe, w którym uczestniczy 14 gejów, jest pokazywane na antenie TTV od 2 listopada.

- W sumie są cztery skargi indywidualne, w tym jedna ze wskazaniem konkretnego odcinka z 2 listopada 2021 roku - informuje portal Wirtualnemedia.pl Teresa Brykczyńska, rzecznik prasowy KRRiT.

Zobacz wideo "Planeta Singli. Osiem historii" to nie kalka z kina. Dostajemy dużą produkcję z plejadą polskich gwiazd

Najpierw obejrzą, potem zdecydują

Rada wystąpiła do TVN Grupy Discovery o materiał wideo, którego dotyczą skargi i jej członkowie po zapoznaniu się z nagraniami zdecydują, czy ukarać nadawcę.

"Prince Charming" to polska wersja programu, który najpierw pojawił się w USA. "Pierwszy raz w Polsce pojawia się tak przełomowy program, w którym miłość między dwoma mężczyznami jest wreszcie na równych prawach." - zapowiadał go Player.pl. W odcinkach premierowo pokazanych z dobrym efektem właśnie w serwisie Player, a teraz emitowanych w TTV, 13 mężczyzn walczy w różnego rodzaju konkurencjach o możliwość pójścia na randkę z 35-letnim Jackiem Jelonkiem, tytułowym "księciem". Program jest emitowany przed 23 (o 22:30 w czwartki), a więc w czasie ochrony nieletnich przed niepożądanymi treściami. TTV zakwalifikował "Prince Charming" jako audycję dozwoloną od 16 roku życia.

Więcej informacji o programach telewizyjnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Na razie widzowie TTV mogli zobaczyć sześć z 21 odcinków, które były nagrywane w Hiszpanii. Średnia widownia tych pokazanych do 11 listopada w TTV wyniosła 203 tys. osób. Program prowadzi podróżniczka i influencerka Aggie Lal, która na co dzień mieszka w Los Angeles.

Więcej o: