"New Amsterdam". Rozdzierająca scena w finale sezonu. Twórcy: Nienawidziliśmy jej kręcić [SPOILERY]

Twórca serialu "New Amsterdam" podzielił się z portalem digitalspy.com swoimi wrażeniami w związku z ostatnim odcinkiem z finału sezonu. Związek Leyli Shinwari i Lauren Bloom nie przetrwał trudnej próby. Sytuacją zdruzgotani są nie tylko widzowie.

"New Amsterdam" to serial, który szturmem podbił serca widzów na całym świecie. Serial opowiada o historii lekarza Maxa Goodwina (Ryan Eggold). Nowy dyrektor medyczny New Amsterdam Medical Center pragnie przywrócić placówce dawną chwałę. Dąży do zreformowania niewydolnej opieki zdrowotnej. Lekarz oraz jego zespół zawsze stawiają dobro pacjentów na pierwszym miejscu. Stopniowo Goodwinowi udaje się realizować swój plan, oczywiście nie bez problemów. 

Zobacz wideo Popkultura odc. 92

"New Amsterdam". Druzgocący finał sezonu 

Twórca serialu "New Amsterdam" David Schulner w niedawno udzielonym wywiadzie TV Line cytowanym przez digitalspy.com podzielił się swoimi wrażeniami dotyczącymi ostatnio wyemitowanego odcinka czwartego sezonu, a mianowicie rozdzierającej serce sceny rozstania Lauren Bloom (Janet Montgomery) z Leylą Shinwari (Shiva Kalaiselvan). 

Leyla w końcu dowiedziała się o tym, że jej dziewczyna w zasadzie kupiła jej rezydenturę w szpitalu poprzez przekazanie sporej darowizny. Kiedy Bloom twierdziła, że inwestuje w karierę partnerki, ta postanowiła zerwać związek. Czuła bowiem, że partnerka usiłuje nią manipulować i powiedziała Bloom, że to, co je łączyło "nie było miłością". 

Więcej informacji o serialach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wielu widzów nie mogło otrząsnąć się z takiego obrotu spraw. Scenarzyści również nie byli zadowoleni z tego, że muszą przenieść taką scenę na ekrany. - Nienawidziliśmy tego robić. Nienawidziliśmy tego pisać. Nienawidziliśmy tego kręcić - mówił Schulner TV Line. 

- Uwielbiamy ich razem. Ale Bloom musiała ponieść konsekwencje za zrobienie za plecami Leyli czegoś, co było moralnie wątpliwe - tłumaczył. - Nikomu z nas nie podobało się to, co musieliśmy zrobić, ale to jest to, na co Bloom zasłużyła, niestety - dodał

"New Amsterdam". Zapowiedź kolejnych odcinków 

Twórca serialu zapowiedział również kolejne odcinki. Jak stwierdził, relacja Bloom i Leyli stanie się teraz o wiele bardziej skomplikowana. Przyjmie też kilka nieoczekiwanych zwrotów, które będą je do siebie zbliżać, ale też oddalać. - To naprawdę niesamowita jazda - mówił Schulner. 

Nie tylko Bloom i Leyla będą musiały stawić czoła dużym zmianom. Lyn Malvo i Floyd Reynolds także będą musieli zmierzyć się ze zmieniającymi życie wiadomościami. 

Więcej o: