Co u bohaterek "Seksu w wielkim mieście"? Jest zwiastun "I tak po prostu"

"I tak po prostu" pokazuje dalsze losy bohaterek "Seksu w wielkim mieście": Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis), które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce.

Przez zwiastun, podobnie jak wcześniej w trzedziestosekundowym teaserze, przewijają się m.in. Mr. Big, Harry, mąż Charlotte, oraz Steve, mąż Mirandy. Nie zabrakło też starych znajomych - widzimy choćby Carrie ze Stanfordem, w którego wcielał się zmarły we wrześniu Willie Garson. Do tego widzimy nowe twarze, np. Che Diaz (Sara Ramirez), osobę niebinarną, która zajmuje się stand-upem i prowadzi podcast. W pewnym momencie jej bohaterka mówi:

Nie podoba ci się, kim jesteś? Więc wyjdź poza schemat i się zmień!

Czy główne postaci wezmą sobie to zdanie do serca? Sprawdzimy. Wygląda na to, że przyjrzymy się też bliżej nie tylko związkowi, ale całej rodzinie Charlotte. Poza tym u Carrie i Biga sielankowo, przynajmniej w scenach pokazanych w materiale wideo.

"I tak po prostu" - jest ostateczny zwiastun

Zobacz wideo "Seks w wielkim mieście" powraca [ZWIASTUN]

Więcej serialowych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Obowiązki producentów wykonawczych serialu "I tak po prostu" pełnią Sarah Jessica Parker, Kristin Davis, Cynthia Nixon, Julie Rottenberg, Elisa Zuritsky, John Melfi oraz Michael Patrick King. Za scenariusz odpowiedzialni są Michael Patrick King, Samantha Irby, Rachna Fruchbom, Keli Goff, Julie Rottenberg and Elisa Zuritsky. Serial HBO "Seks w wielkim mieście" stworzony został przez Darrena Stara i jest oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Candace Bushnell.

Serial "I tak po prostu" ("And Just Like That."), wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga, zadebiutuje z dwoma odcinkami w HBO GO już 9 grudnia. Następne osiem odcinków nowego rozdziału w historii bohaterek "Seksu w wielkim mieście" będzie można oglądać w kolejne czwartki.

Więcej o: