"Dom z papieru". Znamy już Największego Fana serialu w Polsce. Kto zdobył sztabkę złota?

Finał na Wagę Złota! Z okazji ostatniego sezonu "Domu z papieru" Profesor ogłosił poszukiwania Największego Fana hiszpańskiego serialu. Stawka była wysoka. Walka toczyła się o tytuł i kilogramową złotą sztabkę. Kto wyeliminował przeciwników i zgarnął wszystko?
Zobacz wideo „Dziewczyny z Dubaju". Paulina Gałązka grała scenę łóżkową zupełnie naga. Jak się czuła?

"Dom z papieru" to jedna z najbardziej wyczekiwanych serii, która zdobyła ogromną popularność wśród użytkowników Netfliksa. Świadczą o tym nie tylko nastroje, towarzyszące fanom po opublikowaniu każdej informacji o produkcji, ale również liczby. Wielki skok w trzecim sezonie obejrzały 34 mln gospodarstw domowych, a czwarty sezon został wyświetlony ponad 65 mln razy. Już w piątek 3 grudnia na platformie pojawi się pięć ostatnich odcinków sezonu, w którym Profesor będzie walczył o najwyższą stawkę. Okazuje się, że nie tylko on chce zdobyć złoto. Komu udało się wyeliminować dzisiaj (1.12) przeciwników w wielkiej rozgrywce o tytuł Największego Fana hiszpańskiegoserialu i przechwycić kilogramową sztabkę?

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Finał na Wagę Złota. Kto zdobył tytuł Największego Fana "Domu z papieru"?

"Profesor ma się czym podzielić. Złoto trafi w ręce Największego Fana Domu z papieru, czyli osoby, która przejdzie WSZYSTKIE wyzwania" - czytamy na profilu Netflix w poście opublikowanym za pośrednictwem Facebooka. 

Kilka etapów zmagań wyłoniło sześciu zawodników. Otrzymali oni specjalne zaproszenie do Finału na Wagę Złota, który odbył się 1 grudnia o godzinie 20 na kanale Netflix Polska na YouTubie. Najlepsi z najlepszych wzięli udział w konkurencjach, weryfikujących ich spryt, refleks, zdolność zachowania zimnej krwi w trudnych sytuacjach, a nawet sprawność fizyczną. Komu główną nagrodę wręczył Berlin, Helsinki i Arturito, czyli Pedro Alonso, Darko Peric oraz Enrique Arce? Kto zdobył tytuł Największego Fana "Domu z papieru"? Wszystkich przeciwników wyeliminował reprezentant Warszawy. Gratulujemy!

 

Kadr z piątego sezonu 'Domu z papieru'Netflix stworzy spin-off "Domu z papieru". Kiedy premiera?

Więcej o: