Nie płaczcie fani Remigiusza Mroza. "Behawiorysta" wypełni lukę po "Chyłce" - premiera już niedługo

Widzowie zaczynają właśnie przygodę z piątym i póki co ostatnim sezonem "Chyłki". Niemniej Player.pl ma dla nich coś na pocieszenie: serial "Behawiorysta" z Robertem Więckiewiczem w roli głównej. To adaptacja kolejnej bestsellerowej powieści najbardziej płodnego i najlepiej sprzedającego się polskiego pisarza, Remigiusza Mroza. Produkcja składająca się z ośmiu odcinków na platformie będzie dostępna już od 4 stycznia 2022 roku.

"Behawiorysta" to opowieść o Gerardzie Edlingu, w którego wciela się Robert Więckiewicz. Jego bohater jest byłym prokuratorem z ogromnym doświadczeniem, a także wykładowcą i ekspertem w dziedzinie kinezyki (nauki zajmującej się badaniem mowy ciała). Edling w związku ze swoją przeszłością jest także personą non grata w opolskich organach ścigania. Jednak ze względu na swoje nietypowe umiejętności zostaje nieoficjalnie poproszony o pomoc w schwytaniu niebezpiecznego szaleńca, Horsta Zeigera (Krystian Pesta).

Zobacz wideo Kontrowersyjna rola Nikodema Rozbickiego w serialu "Chyłka". Dlaczego zdecydował się zagrać tę postać?

"Behawiorysta" już w styczniu na Player.pl

Zeiger to wycofany, młody mężczyzna, outsider, maniak komputerowy i zupełnie nieprzewidywalny morderca. Bierze za zakładników dzieci i wychowawców jednej z opolskich szkół, nie żądając przy tym nic w zamian. Edling stara się odkryć motywację porywacza i go przechytrzyć. Niestety, okazuje się, że trafił na równego sobie przeciwnika. Przestępca wydaje się doskonale znać sztuczki Gerarda, potrafi przewidzieć każdy jego ruch. Dodatkowo wykorzystuje możliwości internetu, żeby zrealizować swój misterny plan.

>>> Więcej informacji ze świata filmu i nie tylko na stronie głownej Gazeta.pl<<<

Zeiger organizuje coś na kształt igrzysk śmierci i umożliwia wirtualne uczestnictwo w swoim krwawym show. Wybór ofiary pozostawia bezpiecznie schowanym za ekranami swoich komputerów widzom. Czy organom ścigania oraz Gerardowi uda się zapobiec morderstwom? — czytamy w oficjalnym opisie serialu.

 

Akcja "Behawiorysty" rozgrywa się w Opolu, tam też powstawała część zdjęć do serialu — ekipa pracowała także w Małopolsce i w Warszawie. Poza grającymi główne role Robertem Więckiewiczem i Krystianem Pestą, w serialu "Behawiorysta" wystąpili także: Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Maria Sobocińska i Anna Próchniak. Za scenariusz na podstawie książki Remigiusza Mroza odpowiadają Bartosz Janiszewski i Maciej Kazula, a od strony reżyserskiej nad serialem czuwa Łukasz Palkowski, który na koncie ma m.in. serialową "Chyłkę" czy głośne filmy "Najlepszy" i "Bogowie" o Zbigniewie Relidze.

<<Reklama>> Ebook "Behawiorysta" dostępny jest w Publio.pl >>

Więcej o: