Sean Bean więźniem w nowym serialu. Już można go oglądać w HBO GO

Nowy serial Czas opowiada o więźniu, którego trawi poczucie winy i oficerze stojącym przed niemożliwym wyborem. To trzymająca w napięciu historia o karze i zasadach z Seanem Beanem i Stephenem Grahamem w rolach głównych. Od 3 grudnia serial wyprodukowany dla BBC jest dostępny w HBO GO.

Mark Cobden (Sean Bean) jest nauczycielem, mężem i ojcem, który w wypadku zabił niewinnego mężczyznę. Jest przytłoczony poczuciem winy i godzi się, a nawet czuje ulgę, dowiadując się, że został skazany na cztery lata. Rozdzielony ze swoją rodziną nie wie, co czeka go w nowym, nieprzyjaznym miejscu, gdzie bardzo szybko będzie musiał nauczyć się sztuki przetrwania.

Sean Bean więźniem, Stephen Graham "klawiszem" - już w HBO GO

Eric McNally (Stephen Graham) jest natomiast funkcjonariuszem służby więziennej. Troskliwy i uczciwy Eric stara się chronić osadzonych, co jest bardzo trudnym zadaniem w zakładzie karnym, gdzie napięcie między skazanymi sięga zenitu. Kiedy pewnego dnia jeden z najbardziej niebezpiecznych więźniów poznaje jego słaby punkt, Eric staje przed trudnym dylematem.

Więcej informacji o serialach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zdjęcia do serialu zostały zrealizowane w Liverpoolu. Reżyserem serialu jest Lewis Arnold, a autorem scenariusza Jimmy McGovern. W obsadzie "Czasu" znaleźli się również: Siobhan Finneran, Sue Johnston, Hannah Walters, David Calder, Nadine Marshall, Michael Socha, Aneurin Barnard, Jack McMullen oraz James Nelson-Joyce.

Zobacz wideo

Trzyodcinkowy serial "Czas" ("Time") jest już w całości dostępny w HBO GO. Emisja na antenie HBO zaplanowana została od 14 grudnia.

Więcej o: