Harry Potter wraca do Hogwartu w HBO. Jest pierwszy zwiastun

HBO Max pokazało pierwszy zwiastun "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts". We wspominkowym programie pojawi się wielu członków obsady filmowej, w tym Daniela Radcliffe'a.

Premiera spotkania po latach jest zaplanowana na 1 stycznia 2022 roku - ta data dotyczy emisji w HBO Max, który nie jest dostępny w Polsce, ale jeśli pójdziemy tropem "Przyjaciół", możemy liczyć na to, że program zobaczymy też w podobnym czasie w naszym kraju. 

"Harry Potter" po 20 latach - zobacz zwiastun

Zobacz wideo Zjazd na 20-lecie Harry’ego Pottera. Jest pierwszy zwiastun

W każdym razie, pierwszy zwiastun już jest. Przenosi nas na peron 9 i 3/4. Widzimy w nim, jak zaproszenie na spotkanie otrzymują Robbie Coltrane (grał Hagrida), Matthew Lewis (Neville Longbottom) oraz Mark Williams (Artur Weasley). Później dowiadujemy się, że nie zabraknie też filmowych Harry'ego Pottera, czyli Daniela Radcliffe'a, Hermiony, czyli Emmy Watson oraz Rona - Ruperta Grinta.

Obok nich w programie pojawią się też np. Gary Oldman, Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes i Tom Felton. To z pewnością będzie więc wielkie wydarzenie dla wszystkich fanów Harry'ego Pottera, którzy świętują 20-lecie pierwszego filmu. "Harry Potter i Kamień filozoficzny" z 2001 roku, który jest oczywiście ekranizacją pierwszego z siedmiu tomów opowieści J.K. Rowling, wyreżyserował Chris Columbus.

Więcej informacji o popkulturze znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Na HBO GO można aktualnie przypomnieć sobie wszystkie filmy z serii, a także oglądać inny program przygotowany z okazji jubileuszu - "Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu". W programie, którego gospodynią jest uwielbiana brytyjska aktorka Helen Mirren, uczestnicy reprezentujący domy Hogwartu - Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw i Hufflepuff - walczą o zwycięski tytuł i puchar.

Więcej o: