Mark Hamill w obsadzie serialu Netfliksa. Tajemnicza postać

Mark Hamill, najbardziej znany z roli Luke'a Skywalkera w "Gwiezdnych wojnach", dołączył do obsady horroru Netfliksa. Scenariusz serialu jest oparty na opowiadaniach Edgara Allana Poego.

Netflix zamierza pokazać produkcję opartą o twórczość Edgara Allana Poego i zatytułować serial "The Fall of the House of Usher". Za projekt odpowiada Mike Flanagan ("The Haunting of Hill House"). Napisał na Twitterze:

Ten miniserial to nowoczesny remiks niektórych z najbardziej kultowych dzieł Edgara Allana Poego. Aby opowiedzieć tę epicką historię o chciwości, horrorze i tragedii, zebraliśmy największą obsadę w historii studia Intrepid Pictures.

'Władca Pierścieni'"Władca Pierścieni" ma już 20 lat. Niewiele brakowało, a zagrałby w nim Nicolas Cage

Kogo zagra Mark Hamill w horrorze Netfliksa?

Wiadomo, że oprócz Hamilla w obsadzie są także Frank Langella ("Frost/Nixon"), Carla Gugino ("Watchen. Strażnicy"), Mary McDonnell ("Battlestar Galactica ") i Carl Lumbly ("Siła i honor"). Flanagan ogłosił, że Langella zagra tytułowego Rodericka Ushera, opisanego jako "patriarcha dynastii Usherów", a McDonnell zagra siostrę bliźniaczkę Rodericka, Madeline Usher.

Zobacz wideo Gdy dowiedziała się, że stażystka nadal ma sukienkę ze śladami nasienia Clintona, była gotowa ją ukraść

Lumbly wcieli się w legendarnego detektywa Poego, C. Auguste'a Dupina, a Hamill to - jak zdradza Flanagan - "postać, która zaskakująco dobrze czuje się w cieniu". Nie chciał jednak powiedzieć ani jak na imię będzie miał bohater Hamilla, ani uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej roli Gugino w serialu.

Więcej informacji o serialach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

POPkultura"Miałem dużo Lego, ojciec przywoził fajne płyty, ale też pił. To taki mój powrót do dzieciństwa"

Na razie data premiery ośmioodcinkowej produkcji nie jest jeszcze znana.

Więcej o: