Jolanta Konopka po 20 latach pożegnała się z TVN. "To wyszło ze strony firmy"

Jolanta Konopka pożegnała się na antenie z widzami "Superwizjera". Magazyn śledczy w TVN prowadziła od 2001 roku.

- To ostatnie premierowe wydanie "Superwizjera", które mam przyjemność prowadzić. Przez ponad 20 lat byłam częścią zespołu, który w bezkompromisowy sposób opisuje rzeczywistość wokół nas. W tym czasie wielokrotnie otrzymywałam od naszych widzów słowa uznania i wyrazy wsparcia. Dziękuję za te wspólne lata. Wszystkiego dobrego i do widzenia! - powiedziała Konopka na koniec programu wyemitowanego 14 grudnia. 

bell hooks podczas wykładu i na okładce 'Time' z 1984 rokubell hooks nie żyje. Pisarka i feministka miała 69 lat

Jolanta Konopka już nie poprowadzi "Superwizjera". Z TVN była związana od startu stacji

Jak poinformowała serwis Wirtualne Media dyrektor działu PR TVN Discovery Polska Joanna Górska, prowadząca "Superwizjer" przeszła na emeryturę. W rozmowie z serwisem Konopka prezenterka powiedziała, że to nie była tylko jej decyzja. To wyszło ze strony firmy. Jeszcze chwilkę popracowałam jako wolny strzelec i tyle - skomentowała.

Zobacz wideo Trudny powrót do lat 90. Nowy film z Maciejem Stuhrem w kinach [POPkultura]

"Superwizjer" magazyn śledczy reporterów emitowany przez telewizję TVN od 4 marca 2001 roku, twórcy mają na koncie kilkanaście nagród Grand Press. Konopka była z programem związana od początku jego istnienia.

Więcej informacji z kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

ZendayaZendaya w sukni inspirowanej pajęczą siecią na premierze "Spiderman: Bez drogi do domu"

Prezenterka jest jedną z osób najdłużej związanych z TVN, przyszła do stacji w 1997 roku. Zanim Jolanta Konopka związała się z "Superwizjerem", była gospodynią lokalnego wydania "Faktów", krótko także prowadziła główne wydanie, a jeszcze wcześniej pracowała dla stacji Polonia 1 i krakowskiej Telewizji Krater.

Więcej o: