Bedoes debiutuje jako aktor. Wystąpił w nowym serialu "Wilk"

Bedoes postanowił się sprawdzić jako aktor i dołączył do obsady serialu "Wilk". To stworzona przez 24-letniego reżysera Jana Dybusa opowieść o nastoletnim Tymonie, który przez jedną imprezę musi bardzo dużo zmienić w swoim życiu; sytuacja jest o tyle nieciekawa, że jednocześnie na ulicach miasta zaczyna dochodzić do masowych prostestów.

"Jedna impreza nieoczekiwanie zmieni życie nastoletniego Tymona, komplikując jego relacje z bliskimi. Tymczasem wokół wszystkich narasta realne zagrożenie wynikające z fali społeczno-politycznych napięć. Ludzie masowo wychodzą na ulice. Chłopak i jego żyjący we własnym, hermetycznym świecie przyjaciele, muszą zdecydować, czy postawa biernych obserwatorów zmieniającej się na ich oczach rzeczywistości im wystarcza" - zapowiada Canal Plus swój najnowszy miniserial stworzony we współpracy z Papaya Films.

Zobacz wideo Bedoes przeprasza za to, że dał się sprowokować Filipkowi

O dorastaniu bez kompromisów. Premiera miniserialu "Wilk"

W rolę Tymona wcielił się znany z polskiego slasherów – "W lesie dziś nie zaśnie nikt" oraz "W głębi lasu" – Sebastian Dela. W serialu zagrały też Wiktoria Supryn, Weronika Dzierżyńka oraz raper Borys "Bedoes" Przybylski, dla którego jest to debiut aktorski. Obok młodych aktorów, pod okiem młodego 24-letniego reżysera zagrały gwiazdy polskiego kina – Agata Kulesza, Magdalena Boczarska, Grzegorz Damięcki oraz Grzegorz Małecki. Dopełnieniem narracji są znane utwory hip-hopowej sceny muzycznej w wykonaniu m.in. OIO, Bedoesa, Lanka oraz Lordofonu i Schaftera.

 

Reżyserem jest debiutujący Jan Dybus. Jak przedstawiają go producencji - jego pierwszym językiem jest krótki, digitalowy i tworzony w czasie rzeczywistym kontent. Skończył Westminster School of Media Arts and Design Londynie na kierunku TV Production. Jan Dybus jest także autorem scenariusza, który powstawał we współpracy z Charlesem Spano. On sam podkreśla:

To historia oparta w dużej mierze na moich własnych doświadczeniach. Mam 24 lata i jeszcze niedawno sam byłem jednym z takich Tymonów – rozdartych pomiędzy stadnością, a samotniczym trybem życia. Zupełnie jak tytułowy WILK

Producent Kacper Sawicki zapewnia z kolei: "W 'Wilku' widać cały ten emocjonalny rollercoster, który towarzyszy dorastaniu. Do tego w tle konflikt pokoleń podsycany postaciami despotycznego ojca i matki, która nie potrafi odnaleźć się w życiu. Wszystko pokazane bez naciągania, cenzury i w idealnych proporcjach". Canal Plus zachęca do oglądania także rodziców młodych ludzi: "Innowacyjny w formie miniserial jest odpowiedzią na sposób, w jaki młode, wychowane na social mediach pokolenie, konsumuje internetowe treści – z słuchawkami w uszach i smartphonem w ręku przemieszczając się szybko w miejskiej przestrzeni. WILK nie jest jednak wyłącznie serialem dla postmillenialsów z pokolenia Zet, którzy w postaciach bohaterów odnajdą siebie. Jest też świetną pozycją dla ich rodziców, którym serial może przybliżyć 'prawdziwe' życie i problemy ich nastoletnich dzieci".

Cały sezon serial "Wilk" będzie można oglądać od 20.12 w serwisie CANAL+ online na canalplus.com. Premiera wszystkich odcinków na CANAL+ PREMIUM 22.12 od godz. 22:30.

Więcej o: