Harry Potter wraca po 20 latach. Zobacz pełny zwiastun programu specjalnego [WIDEO]

HBO Max opublikowało oficjalny zwiastun programu "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" przygotowanego z okazji 20-lecia premiery pierwszej filmowej części serii o Harrym Potterze. Daniel Radcliffe, Emma Watson i Rupert Grint, a także wielu innych cenionych członków obsady, będą wspólnie wspominać zakulisowe historie i udadzą się w magiczną podróż do świata czarodziejów.

"Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" to specjalny program stworzony z okazji 20-lecia premiery "Harry'ego Pottera i Kamienia Filozoficznego", czyli pierwszej części przygód o młodych czarodziejach. Platforma HBO Max opublikowała w sieci pierwszą pełną zapowiedź odcinka specjalnego, w którym zobaczymy odtwórców głównych ról powracających na plan filmu. Wcześniej, na początku grudnia, mogliśmy zobaczyć pierwszy krótki zwiastun, który przeniósł nas na peron 9 i 3/4.

Zobacz wideo Zjazd na 20-lecie Harry’ego Pottera. Jest pierwszy zwiastun

"Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu". Jest pełny zwiastun

W specjalnym programie główne trio aktorów - Daniel Radcliffe, Emma Watson i Ruper Grint razem z innymi członkami ekipy wyrusza na oryginalne plany zdjęciowe, gdzie kręcone były filmy o Harry Potterze. Wizyty były okazją do przywołania wspomnień sprzed 20 lat oraz opowiedzenia niesłyszanych zakulisowych historii

- Jesteśmy rodziną. Zawsze będziemy częścią swojego życia - słyszymy Ruperta Grinta w zwiastunie. Jubileuszowe spotkanie to nie tylko świętowanie fenomenu filmów o Harrym Potterze, ale też uhonorowanie spuścizny filmowej, a także jej wpływu na miliony fanów na całym świecie. 

 

Kadr z filmu 'Harry Potter i więzień Azkabanu'Harry, Hermiona i Ron znowu razem na planie. Tak wyglądają po 20 latach

W Polsce premiera specjalnego odcinka odbędzie się 1 stycznia 2022 roku w HBO GO, gdzie aktualnie można obejrzeć wszystkie filmy z serii, a także inny program przygotowany z okazji jubileuszu: "Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu".

Więcej informacji kulturalnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Harry Potter - program specjalny"Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" z gwiazdami. Premiera w styczniu w HBO GO

"Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu". Kogo zobaczymy w programie specjalnym?

Oprócz Daniela Radcliffe'a, Emmy Watson i Ruperta Grinta w jubileuszowym specjalnym spotkaniu zobaczymy też innych odtwórców głównych ról wszystkich ośmiu części przygód o Harrym Potterze. To m.in.: Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis, Evanna Lynch oraz Ian Har.

"Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" wyprodukowany został przez Warner Bros. Unscripted Television we współpracy z Warner Horizon w kultowym studio Warner Bros. Studio Tour London - The Making of Harry Potter.

Więcej o: