"Bridgertonowie". Netflix podał datę premiery drugiego sezonu hitowego serialu

Lady Whistledown przesyła świeże wieści ze świata "Bridgertonów". Netflix pokaże nowe odcinki dworskich perypetii już nadchodzącej wiosny. Tym razem historia skupi się na Anthonym Bridgertonie i jego poszukiwaniach prawdziwej miłości.

W pierwszym sezonie widzowie emocjonowali się związkiem Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor) i księcia Simona Basseta (Rege-Jean Page). Seria druga na pierwszy plan wysunie starszego brata Daphne, Anthony'ego (Jonathan Bailey). We wrześniu Netflix udostępnił przedpremierowy fragment jednego z odcinków kolejnego sezonu "Bridgertonów". Teraz, dokładnie rok od debiutu serialu, dowiedzieliśmy się, kiedy należy się spodziewać premiery dalszego ciągu.

Zobacz wideo "Bridgertonowie" [Zapowiedź 2. sezonu]

"Bridgertonowie". Dworskim romansom nie będzie końca

"Zgodnie z tradycją w pierwszą rocznicę daruje się papier, drodzy czytelnicy" - tak rozpoczyna się krótka notka od Lady Whistledown, którą w filmiku opublikowanym przez Netfliksa odczytują członkowie obsady. "Mam nadzieję, że ta kartka okaże się wam przydatna. 'Bridgertonowie' powracają 25 marca" - ogłasza tajemnicza narratorka (w serialu przemawiająca głosem Julie Andrews). 

 

Serial, który powstał na podstawie cyklu powieści autorstwa Julii Quinn, to prawdziwy hit 2020 roku. W ciągu pierwszego miesiąca obejrzały go ponad 63 mln osób z całego świata. Chociaż w drugim sezonie nie zobaczymy czarującego księcia Simona, wygląda na to, że będzie komu kibicować. Oprócz Jonathana Baileya i Phoebe Dynevor na ekranie pojawią się Adjoa Andoh, Golda Rosheuvel, Luke Newton i Claudia Jessie, którzy wystąpili w wideo z ogłoszeniem daty premiery. Do obsady dołączyli: Simone Ashley, Charithra Chandran, Shelley Conn, Rupert Young oraz Calam Lynch.

Julia Quinn wydała dziewięć tomów opisujących losy historii rodziny Bridgertonów. Osiem z nich dotyczy miłosnych relacji każdego z rodzeństwa, dziewiąty tom jest natomiast podsumowaniem całego cyklu. Już teraz wiadomo, że również serial "Bridgertonowie" nie skończy się na drugim sezonie.

'Bridgertonowie'Netflix zamawia kolejne odcinki "Bridgertonów". Nie skończy się na drugim sezonie

Więcej o: