Netflix w 2022 roku - ile będzie kosztować? Sprawdź, czy zapłacisz więcej [WYLICZENIA]

Ile zapłacimy za pakiet podstawowy Netfliksa w 2022 roku, a ile za premium? Sprawdź, czy od nowego roku wzrośnie abonament dla użytkowników tej platformy streamingowej.

Netflix ostatnio zmienił ceny pakietów w sierpniu bieżącego roku. Obniżono wówczas cenę pakietu podstawowego z 34 zł do 29 zł. Podrożał za to pakiet premium, a jego cena wzrosła z 52 zł do 60 zł. Jak będzie w 2022 roku?

Zobacz wideo Jak Jedenastce będzie żyło się w Kaliforni? Zwiastun 4. sezonu "Stranger Things"

Netflix 2022. Ile będą kosztować pakiety Netfliksa? 

Netflix nie zapowiedział zmian cen pakietów na początku 2022 roku. Oznacza to, że abonenci platformy streamingowej dalej będą płacić tyle samo za dostęp do filmów i seriali. Netflix ma dla swoich użytkowników trzy pakiety do wyboru: 

  • podstawowy - 29 zł za miesiąc, 
  • standard - 43 zł za miesiąc,
  • premium - 60 zł za miesiąc. 

Możemy również kupić dostęp do Netfliksa na rok, wówczas zapłacimy za pakiet: 

  • podstawowy - 348 zł
  • standard - 516 zł
  • premium - 720 zł.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na temat Netfliksa na stronie głównej Gazeta.pl.

'Diuna' - kadr z filmu: Timothee Chalamet"Diuna" zadebiutuje dzień wcześniej na HBO Max. Zdjęcia pokazują, że jest na co czekać

Czym różnią się pakiety Netfliksa? 

Abonenci pakietu podstawowego za 29 złotych miesięcznie mogą bez ograniczeń oglądać filmy, seriale i programy oraz grać w gry. Z Netfliksa mogą korzystać na laptopie, telewizorze, telefonie lub tablecie. Mogą jednocześnie korzystać z serwisu tylko z jednego urządzenia. Filmy i seriale również mogą pobierać tylko na jedno urządzenie. 

Z kolei użytkownicy pakietu standard za 43 złote, mogą oglądać wszystkie dostępne na platformie produkcje na dwóch urządzeniach równocześnie oraz pobierać na nie filmy i seriale. Dodatkowo mają dostęp do jakości HD. 

Tomasz BagińskiBagiński o krytyce "Wiedźmina". "Aż przecierałem okulary ze zdumienia"

Najdroższy pakiet - premium, za 60 złotych pozwala użytkownikowi oglądać oraz ściągać seriale i filmy na cztery urządzenia. Abonenci pakietu mają nie tylko dostęp do jakości HD, ale też do ultra HD.

Więcej o: