''Emily w Paryżu. Sezon 3'': czy należy spodziewać się kontynuacji serialu Netfliksa?

Zaledwie 22 grudnia 2021 roku miała miejsce premiera drugiej serii serialu ''Emily w Paryżu'', a już pojawiają się pytania o ''Emily w Paryżu. Sezon 3''. Nic dziwnego, twórcy zadbali o to, by sezon drugi zakończył się kilkoma cliffhangerami. Nierozwiązane wątki zdają się sugerować, że nie powiedziano jeszcze ostatniego słowa. Czy zatem można spodziewać się kolejnego, trzeciego już sezonu ''Emily w Paryżu''?

''Emily w Paryżu'': gdzie oglądać serial?

Tym, którzy nie wiedzą, gdzie oglądać ''Emily w Paryżu'', podpowiadamy: jak w przypadku każdego serialu produkowanego dla Netfliksa, jedynym dystrybutorem produkcji jest platforma streamingowa Netflix. Pierwszy sezon serialu pojawił się w jej ofercie 2 października 2020 roku, druga seria miała swoją premierę 22 grudnia 2021 roku. Oba sezony są w bieżącej ofercie platformy, a jeśli powstanie trzecia seria – i ona z pewnością pojawi się na Netfliksie.

Zobacz wideo Zobacz zwiastun drugiego sezonu

''Emily w Paryżu. Sezon 3'': kiedy premiera?

Biorąc pod uwagę, że Netflix nie potwierdził jeszcze planów dotyczących ewentualnej produkcji kolejnej części przygód Emily Cooper, trudno dywagować na temat tego, kiedy premiera trzeciego sezonu może mieć miejsce. Jednakże ani twórcy serialu, ani Lily Collins, wcielająca się w rolę tytułowej bohaterki, nie odżegnują się od możliwości powstania kolejnych odcinków serialu. Pamiętać należy, że jedną z głównych przyczyn nakręcenia drugiej części przygód Emily było ogromne zainteresowanie serialem, wiele więc wskazuje na to, że i w tym wypadku fani produkcji doczekają się kontynuacji. Tym bardziej, że twórcy pozostawili widzów z niedosytem, nie kończąc wielu wątków. Finał sezonu drugiego stawia Emily na rozstaju dróg: ma ona przed sobą dwie ścieżki kariery do wyboru, a u swego boku dwóch mężczyzn, do których uczucia trudno jej jednoznacznie zdefiniować. Ta historia nie powinna się tak skończyć. Co prawda, na decyzję Netfliksa przyjdzie nam zapewne jeszcze poczekać (przypomnijmy: informacja o planowanym powstaniu drugiej serii pojawiła się ponad miesiąc od premiery pierwszego sezonu), ale jeśli pojawi się zielone światło dla trzeciego sezonu, widzowie doczekają się go z pewnością nie wcześniej niż pod koniec 2022 roku.

''Emily w Paryżu'': obsada serialu

Jaka jest obsada serialu ''Emily w Paryżu''? W tytułową rolę wciela się Lily Collins, córka Philla Collinsa z drugiego małżeństwa muzyka. Aktorka debiutowała w serialu BBC ''Growing Pains'' w wieku zaledwie dwóch lat i ma na swoim koncie kilkanaście ról filmowych i telewizyjnych. Za rolę w komediodramacie ''Zasady nie obowiązują'' nominowana była m.in. do Złotego Globu. W serialu Netfliksa wciela się w Emily Cooper, amerykańską specjalistkę do spraw marketingu, która, całkiem niespodziewanie dla samej siebie, dostaje wymarzoną posadę w Paryżu i staje się odpowiedzialna za opracowanie strategii w mediach społecznościowych w luksusowej francuskiej agencji marketingowej. W rolę paryskiej szefowej Emily, Sylvie Grateau, wciela się Philippine Leroy-Beaulieu. Pierwszą francuską przyjaźń nawiązuje Emily z Mindy Chen – w tej roli Ashley Park. Swoje uczucia Amerykanka lokuje w Gabrielu, przystojnym kucharzu z sąsiedztwa (gra go Lucas Bravo). W tę relację wkracza jednak Camille, była dziewczyna Gabriela, w którą wciela się Camille Razat. Wśród współpracowników Emily wyróżniają się ponadto: Julien (w tej roli Samuel Arnold) oraz Luc (Bruno Gouery).

W drugim sezonie do podstawowej obsady zaliczony został także William Abadie, wcielający się w rolę Antoine’a Lamberta – klienta Emily, właściciela firmy kosmetycznej. W drugiej serii pojawiają się również nowe twarze: Arnaud Binard, który gra Laurenta, właściciela popularnego klubu w Saint Tropez oraz Jeremy O. Harris jako projektant Gregory Elliott Dupree. Najważniejszą nową postacią z punktu widzenia głównej bohaterki jest jednak Alfie, kreowany przez Luciena Laviscounta. Alfie to brytyjski bankier, który nie jest zadowolony z tego, że musi przebywać we Francji. Emily poznaje go podczas lekcji języka francuskiego, początkowo ich relacje nie są zbyt przyjacielskie, z czasem jednak zaczyna się to zmieniać.

Jeśli powstanie trzeci sezon ''Emily w Paryżu'', kogo z pewnością nie zabraknie w jego obsadzie? Obok Lily Collins powinni raczej pojawić się: Philippine Leroy-Beaulieu, Lucas Bravo, Ashley Park i Camille Razat. Wysoce prawdopodobne jest, że na ekranie zagości również William Abadie, Kate Walsh (amerykańska szefowa Emily, Madeline Wheeler) i Lucien Laviscount. Czy ktoś jeszcze dołączy do obsady serialu – czas pokaże.

Zobacz też: "Chirurdzy" - sezon 18. Kiedy premiera, kto w obsadzie i gdzie oglądać kolejny sezon popularnego serialu?

Więcej o: