"Stranger Things" sezon 4 - kiedy premiera nowych odcinków i kto dołączy do obsady popularnej produkcji Netfliksa?

4 sezon "Stranger Things" zadebiutuje na platformie w 2022 roku. Ty również nie możesz już doczekać się kolejnych przygód ulubionych bohaterów? Sprawdź koniecznie, kto pojawi się w obsadzie nowych odcinków popularnego serialu Netfliksa.

"Stranger Things" sezon 4 – kiedy premiera nowych odcinków?

Kiedy fani będą mogli obejrzeć 4 sezon "Stranger Things"? Serial Netfliksa, dzięki któremu widzowie mogą cofnąć się w czasie do lat 80, zafascynował odbiorców mrocznym klimatem i tajemniczością. Przez trzy sezony popularnego hitu platformy mogliśmy śledzić opowieść o niewyjaśnionych sprawach, przerażających potworach z innego wymiaru i grupie nastolatków, wśród których znalazła się również dziewczynka, obdarzona zdolnościami telekinetycznymi.

Trzymające w napięciu przygody bohaterów sprawiały, że trudno było oderwać się od ekranu. Trzeci sezon produkcji zadebiutował na Netfliksie czwartego kwietnia 2019 roku. Od tego czasu fani "Stranger Things" z niecierpliwością czekają, kiedy na platformie pojawi się kontynuacja historii. Choć producenci ujawnili już tytuły dziewięciu odcinków, z których składa się czwarty sezon serialu, dokładna data premiery nadal nie została podana. Nowy sezon hitu ma prawdopodobnie pojawić się na platformie latem tego roku. Wiadomo też, że przeskok czasowy między trzecim a czwartym sezonem będzie wynosił około sześciu miesięcy (wydarzenia w nowym sezonie mają dziać się wiosną 1986 roku).

"Stranger Things" – obsada hitu Netflixa. Kto dołączy? 

Jednym z seriali Netflixa, który szybko zyskał sympatię widzów, jest "Stranger Things". Postacie, w które wcielają się utalentowani aktorzy, bez wątpienia przełożyły się na sukces produkcji, zachęcając odbiorców do poznawania dalszych przygód ulubionych bohaterów.      

Zobacz wideo Jak Jedenastce będzie żyło się w Kaliforni? Zwiastun 4. sezonu "Stranger Things"

W czwartym sezonie do obsady "Stranger Things" dołączy kilka nowych postaci. Wśród aktorów, których zobaczymy na ekranie, znaleźli się: Regina Ting Chen, Myles Truitt, Amybeth McNulty, Grace Van Dien, Robert Englund, Jamie Campbell Bower, Eduardo Franco, Mason Dyke, Sherman Augustus, Joseph Quinn, Tom Wlaschiha i Nikola Djuricko.

 • Regina Ting Chen – aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z produkcji, takich jak: "Falcon i Zimowy Żołnierz" czy "Outsider". W "Stranger Things" zobaczymy ją jako panią Kelly, szkolną panią pedagog,
 • Myles Truitt – znany z produkcji "Black Mafia Family" czy "Queen Sugar", zagra Patricka. Jego bohater będzie utalentowaną szkolną gwiazdą koszykówki. W życiu chłopaka dojdzie do niespodziewanych wydarzeń,
 • Grace Van Dien – aktorka wykreuje postać najpopularniejszej dziewczyny w szkole – cheerleaderki Chrissy, skrywającej pewien mroczny sekret,
 • Robert Englund – aktor zagra mężczyznę z więzienia w szpitalu psychiatrycznym, Victora Crella,
 • Jamie Campbell Bower – wystąpi jako sanitariusz Peter Ballard ze szpitala psychiatrycznego,
 • Eduardo Franco – aktor wcieli się w dostawcę pizzy, z którym zaprzyjaźni się Jonathan,
 • Mason Dyke – zagra bogatego sportowca, chłopaka najpopularniejszej dziewczyny w szkole,
 • Sherman Augustus – wystąpi jako Lt. Colonel Sullivan, mający posiadać wiedzę na temat powstrzymania potworów, zagrażających mieszkańcom Hawkins,
 • Joseph Quinn – pojawi się jako prezes licealnego klubu D&D Club, The Hellfire Club,
 • Tom Wlaschiha – zagra rosyjskiego strażnika,
 • Nikola Djuricko – wystąpi jako rosyjski przemytnik.

"Stranger Things" – Eleven

Mike Wheeler (Finn Wolfhard), Dustin Henderson (Gaten Matarazzo), Lucas Sinclair (Caleb McLaughlin), Will Byers (Noah Schnapp) to młodzi bohaterowie, wokół których rozgrywają się wydarzenia serialu "Stranger Things". Eleven ("Jedenastka"), grana przez Millie Bobby Brown, również należy do głównej obsady hitu Netfliksa i to właśnie ona jest odpowiedzialna za przedostanie się mrocznych sił do miasteczka Hawkins. Dziewczynka, obdarzona wyjątkowymi zdolnościami, od wczesnych lat swojego życia była poddawana eksperymentom. Jej życie zmienia się wraz z poznaniem Mike’a i jego przyjaciół, poszukujących zaginionego Willa. Jedenastka (urodzona jako Jane Ives), została adoptowana przez Jima Hoppera (David Harbour).

Millie Bobby Brown grająca Jedenastkę pochodzi z Hiszpanii. Uzdolniona aktorka urodziła się 19 lutego 2004 roku. Oprócz serii "Stranger Things", wystąpiła w filmie Netfliksa, "Enola Holmes", w którym grała tytułową bohaterkę, młodszą siostrę Sherlocka (Henry Cavill) i Mycrofta (Sam Claflin). W tym roku Millie Bobby Brown ma powrócić do tej roli ("Enola Holmes 2"). Widzowie mogą także kojarzyć ją z filmów "Godzilla II: Król potworów" oraz "Godzilla vs. Kong". Jest laureatką nagrody Saturn, otrzymaną za znakomitą kreację Jedenastki, przyznaną w kategorii: najlepsza kreacja młodego aktora lub aktorki w serialu telewizyjnym za "Stranger Things" (2016).

Zobacz też: "Chirurdzy" - sezon 18. Kiedy premiera, kto w obsadzie i gdzie oglądać kolejny sezon popularnego serialu?

Więcej o: