"Behawiorysta". Robert Więckiewicz w zwiastunie nowego serialu Playera

We wtorek, 4 stycznia, w serwisie Player.pl zadebiutuje "Behawiorysta", najnowszy serial na podstawie powieści Remigiusza Mroza. W roli Gerarda Edlinga, tytułowego behawiorysty, który posiada niezwykłą umiejętnością bezbłędnej interpretacji mowy ciała, wystąpił Robert Więckiewicz. Czy we współczesnym świecie, gdzie zanika granica między tym co realne a wirtualne, Gerard będzie w stanie "przeczytać" wytrawnego zabójcę, schowanego za ekranem komputera?

Gerard Edling (Robert Więckiewicz) to persona non grata w opolskich organach ścigania. Jednak, ze względu na umiejętność interpretacji mowy ciała, zostaje nieoficjalnie poproszony o pomoc w schwytaniu niebezpiecznego szaleńca. Mężczyzna wziął za zakładników dzieci i wychowawców jednej z miejskich szkół, nie żądając przy tym nic w zamian. Pod ogromną presją czasu Edling stara się odkryć motywację porywacza i go przechytrzyć. Niestety, okazuje się, że trafił na równego sobie przeciwnika. Zwiastun serialu "Behawiorysta" zapowiada nie lada emocje.

"Behawiorysta". "Mordercy, oszuści, kłamcy... Każdy ma coś na sumieniu"

Świat online stał się integralną częścią codziennego życia - dzisiaj wszystko jest "na kliknięcie". Jak się okazuje, dla Horsta (Krystian Pesta) na kliknięcie jest również decyzja o życiu lub śmierci innych. Internet w jego rękach to narzędzie do precyzyjnego planowania zbrodni i manipulowania ludźmi. Zeiger organizuje swoiste igrzyska śmierci i zaprasza do wirtualnego uczestnictwa w krwawym show. Wybór ofiary pozostawia widzom, schowanym za ekranami komputerów. Czy organom ścigania oraz Gerardowi uda się zapobiec morderstwom? A może przestarzałe policyjne procedury i długo trwające formalności staną na drodze do uratowania kolejnych ofiar?

Zobacz wideo "Behawiorysta". Zwiastun nowego serialu TVN

Obok Roberta Więckiewicza w serialu pojawią się także Krystian Pesta, Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Maria Sobocińska i Anna Próchniak. Wszystkich w akcji zobaczymy we wtorek, 4 stycznia, na platformie Player.pl.

Producentem serialu z ramienia TVN jest Tomasz Cichoń, producentem wykonawczym Violetta Furmaniuk-Zaorska i Aktiv Media. Za scenariusz odpowiadają Bartosz Janiszewski i Maciej Kazula. Od strony reżyserskiej nad serialem czuwa Łukasz Palkowski. Kierownikiem produkcji jest Agnieszka Knysak-Sandecka. Zdjęcia realizuje Marian Prokop. Scenografię przygotowują Aleksandra Kierzkowska i Katarzyna Masztakow, kostiumy – Agnieszka Werner-Szyrle, charakteryzacją zajmuje się Iwona Kajszczak. Muzykę do serialu skomponował Bartosz Chajdecki.

<<Reklama>> Ebook "Behawiorysta" dostępny jest w Publio.pl >>

Więcej o: