Behawiorysta bada zachowania ludzi. Teraz Robert Więckiewicz gra go w serialu Player.pl

Gerard Edling to behawiorysta, który posiada niezwykłą umiejętnością bezbłędnej interpretacji mowy ciała. Jest bohaterem książek Remigiusza Mroza, a teraz także serialu. 4 stycznia debiutuje w Player.pl produkcja, w której główną rolę gra Robert Więckiewicz.

O czym opowiada nowy ośmioodcinkowy serial? Gerard Edling (Więckiewicz) to stateczny wykładowca, ekspert w dziedzinie kinezyki - nauki zajmującej się badaniem mowy ciała oraz były prokurator z ogromnym doświadczeniem, Horst Zeiger – wycofany, młody mężczyzna, outsider, maniak komputerowy i… totalnie nieprzewidywalny morderca. Gdy jeden z nich zamierza popełnić zbrodnię, drugi, znany z tego, że potrafi rozszyfrować każdego przestępcę i rozwiązać każdą sprawę, próbuje temu zapobiec. Niestety skutkiem ich pojedynku jest makabryczne widowisko, transmitowane online do tysięcy widzów…

Robert Więckiewicz jak behawiorysta w Player.pl, Remigiusz Mróz pisze o "koncercie krwi" 

Edling to persona non grata w opolskich organach ścigania. Jednak, ze względu na umiejętność interpretacji mowy ciała, zostaje nieoficjalnie poproszony o pomoc w schwytaniu niebezpiecznego szaleńca. Mężczyzna wziął za zakładników dzieci i wychowawców jednej z miejskich szkół, nie żądając przy tym nic w zamian. Pod ogromną presją czasu Edling stara się odkryć motywację porywacza i go przechytrzyć. Niestety, okazuje się, że trafił na równego sobie przeciwnika.

Zobacz wideo "Behawiorysta". Zwiastun nowego serialu TVN

Behawiorysta zanim trafił na ekrany, był bohaterem powieści Remiugiusza Mroza. Do tej pory cykl z Edlingiem tworzą trzy książki:

  • "Behawiorysta" (2016)
  • "Iluzjonista" (2019)
  • "Ekstremista" (2021)

Autor książek napisał w dniu premiery w mediach społecznościowych: 

Nadszedł ten moment. Czas rozpocząć koncert krwi.

Wygląda więc na to, że twórcy nie będą oszczędzać na czerwonej farbie.

Obok Roberta Więckiewicza w serialu pojawią się także Krystian Pesta, Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Maria Sobocińska i Anna Próchniak. 4 stycznia Player.pl udostępni pierwszy odcinek serialu, na kolejny trzeba poczekać do 11 stycznia.

Więcej tekstów o serialach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

Producentem serialu z ramienia TVN jest Tomasz Cichoń, producentem wykonawczym Violetta Furmaniuk-Zaorska i Aktiv Media. Za scenariusz odpowiadają Bartosz Janiszewski i Maciej Kazula. Od strony reżyserskiej nad serialem czuwa Łukasz Palkowski. Kierownikiem produkcji jest Agnieszka Knysak-Sandecka. Zdjęcia realizuje Marian Prokop. Scenografię przygotowują Aleksandra Kierzkowska i Katarzyna Masztakow, kostiumy – Agnieszka Werner-Szyrle, charakteryzacją zajmuje się Iwona Kajszczak. Muzykę do serialu skomponował Bartosz Chajdecki.

<<Reklama>> Ebook "Behawiorysta" dostępny jest w Publio.pl >>

Więcej o: