Zendaya przypomina: "Euforia" to nie jest serial dla każdego

Zendaya za rolę w serialu "Euforia" dostała Emmy, teraz serial wraca z drugą serią. Aktorka, która jest idolką wielu nastolatków i którą można teraz oglądać też na dużym ekranie w Spider Manie, przypomina, że produkcja HBO jest przeznaczona tylko dla dorosłych.

Zendaya, która wyrosła już dawno poza etap gwiazdy Disneya, gra w "Euforii" 17-letnią Rue, uzależnioną od narkotyków i zagubioną w świecie.

Zobacz wideo Gwiazdy Disneya sprzed lat. Co u nich słychać? [Popkultura Extra]

Zendaya o "Euforii" przed premierą w HBO: Oglądaj go tylko wtedy, jeśli czujesz się z tym komfortowo

25-latka napisała na Instagramie:

Wiem, że mówiła to już wcześniej, ale przypominam, że 'Euforia' jest przeznaczona dla dorosłych. Ten sezon, może nawet bardziej niż poprzedni, jest bardzo emocjonalny i porusza tematy, które mogą być wywoływać różne emocje i być trudnymi do oglądania. Proszę, oglądaj go tylko wtedy, jeśli czujesz się z tym komfortowo.

"Dbaj o siebie i wiedz, że bez względu na wszystko jesteś kochany i ja czuję Twoje wsparcie. Z miłością, Daya" - zakończyła swój wpis.

 

Wyróżniony trzema nagrodami Primetime Emmy serial HBO z ośmioodcinkowym sezonem (pierwszy odcinek serialu już od dzisiaj dostępny jest w HBO GO). W "Euforii", którą stworzył Sam Levinson, jak zapowiadają twórcy, pośród wielu przeplatających się osobistych historii w mieście East Highland, 17-letnia Rue (Zendaya) musi odnaleźć nadzieję, balansując jednocześnie między presją wywoływaną przez miłość, stratę i uzależnienie.

W drugim sezonie "Euforii" ponownie wystąpią: Zendaya, Hunter Schafer, Nika King, Eric Dane, Angus Cloud, Jacob Elordi, Algee Smith, Sydney Sweeney, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Maude Apatow, Javon Walton, Dominic Fike, Storm Reid oraz Austin Abrams.

Więcej informacji na temat seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Serial "Euforia" jest częściowo inspirowany izraelską produkcją, a częściowo oparty na osobistych doświadczeniach jego twórcy, Sama Levinsona (syna reżysera Barry'ego Levinsona), który przez lata walczył z uzależnieniem od narkotyków.

Więcej o: