Jest pierwszy zwiastun nowego "Bajeru z Bel-Air". Nie ma się z czego śmiać

W lutym zadebiutuje nowa wersja kultowego "Bajeru z Bel-Air". W projekt jest zaangażowany Will Smith, który w pierwowzorze grał główną rolę. Tym razem widzowie nie powinni się jednak szykować na serial komediowy, a dramatyczny.

Tak jak w serialu z lat 90. głównym bohaterem jest nastolatek, który trafia z Filadelfii do bogatych krewnych z Los Angeles, by mieć szansę na lepszą edukację. Szybko okazuje się jednak, że to tylko oficjalny powód jego przeprowadzki.

"Bel-Air" - zobacz zwiastun

Główną rolę w "Bel-Air", bo taki tytuł ma nowa produkcja, gra Jabari Banks. Jego bohater ma za sobą kryminalną przeszłość, która - jak się okazuje - będzie go ścigać w Bel-Air. 

Zobacz wideo "Bel-Air" - zwiastun

Pomysł na serial powstał na podstawie krótkometrażowego filmu z 2019 roku, w którym scenarzysta Morgan Cooper wyobraził sobie, jak mogłaby wyglądać historia Willa, gdyby była opowiedziana nieco poważniej niż w produkcji z 1990 roku.

Więcej informacji na temat seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W obsadzie znaleźli się również Adrian Holmes i Cassandra Freeman jako wujek Philip i ciocia Vivian, Olly Sholotan jako Carlton Banks, Coco Jones i Akira Akbar grają Hilary i Ashley - kuzynki głównego bohatera. Will Smith jest jednym z producentów serialu.

Na razie nie wiadomo, czy któraś stacja telewizyjna lub platforma streamingowa pokaże w polsce "Bel-Air". Amerykańska premiera w serwisie Peackock jest zaplanowana na 13 lutego. Warto zauważyć, że na ten rok jest planowane wejście do naszego kraju SkyShowtime, która ma mieć prawa m.in. do tytułów tej amerykańskiej platformy. Oprócz produkcji Peackocka użytkownicy mają mieć też dostęp do produkcji NBCUniversal, Sky i ViacomCBS, takich stacji jak Showtime, Nickelodeon, Paramount Pictures, Paramount+ Originals, Sky Studios, Universal Pictures

Więcej o: