"Superman i Lois". Drugi sezon serialu już dostępny w HBO GO

Najsłynniejszy na świecie superbohater i najbardziej znana dziennikarka rodem z komiksu wracają w drugim sezonie serialu "Superman i Lois", w którym ponownie mierzą się presją i złożonością bycia rodzicami w dzisiejszym świecie. W rolach głównych występują Tyler Hoechlin oraz Elizabeth Tulloch. Pierwszy odcinek nowego sezonu już jest dostępny w HBO GO.

Znani z uniwersum DC Comics bohaterowie powracają w drugim sezonie serialu "Superman i Lois". W głównych rolach ponownie występują Tyler Hoechlin ("Droga do zatracenia", "Teen Wolf") oraz Elizabeth Tulloch ("Artysta").

Zobacz wideo POPKultura odc. 98

"Superman i Lois". Więc teraz serca mam dwa, światy dwa...

Po latach zmagania się ze złoczyńcami, potworami siejącymi spustoszenie w Metropolis oraz zagrażającymi ludzkości najeźdźcami z kosmosu, najsłynniejszy na świecie superbohater, Człowiek ze Stali, czyli Clark Kent oraz dziennikarka Lois Lane, stają twarzą w twarz z jednym z największych wyzwań – stresem, presją oraz złożonością bycia pracującymi rodzicami w dzisiejszym skomplikowanym świecie. Jakby tego było mało, Clark i Lois zdają sobie sprawę, że ich synowie, Jonathan (Jordan Elsass) i Jordan (Alexander Garfin), mogli odziedziczyć supermoce po ojcu, które z czasem mogą się w nich ujawnić…

 

W pierwszym odcinku nowego sezonu Lois stara się poradzić sobie z wydarzeniami, które zamknęły poprzednią serię: na horyzoncie pojawiła się jej córka z alternatywnej Ziemi. Lois wyszła tam za mąż za Johna Henry'ego Ironsa (Wolé Parks) i została zamordowana przez złe wcielenie Supermana. Jej trudności z przetworzeniem tych informacji i trudności Clarka Kenta w przetworzeniu jej przetwarzania powodują między nimi spore napięcie. 

Najnowsza odsłona drugiego sezonu serialu "Superman i Lois" jest dostępna w HBO GO od piątku, 14 stycznia. Premiery kolejnych odcinków będą się odbywać co tydzień w piątki.

Więcej o: