"Ozark" wraca na Netflix. Na razie z połową odcinków pożegnalnego sezonu

"Ozark" przyniósł Julii Garner dwie statuetki Emmy za rolę drugoplanową oraz jedną dla Jasona Batemana za reżyserię. Premiera pierwszej części sezonu czwartego już 21 stycznia. Seria będzie podzielona na dwie części po siedem odcinków każda.

Fabuła serialu "Ozark" koncentruje się na losach rodziny Byrde’ów, która z przedmieść Chicago musi przeprowadzić się na wyżynę Ozark w stanie Missouri, aby spłacić dług wobec bossa narkotykowego. Serial porusza kwestie związane z kapitalizmem, relacjami rodzinnymi i przetrwaniem, którym przyglądamy się z perspektywy nie do końca zwykłych Amerykanów. Czwarty sezon to zakończenie tej historii.

Zobacz wideo Oglądajcie nowe "After Life", bo następnego już nie będzie. Gervais z godnością mówi "pas"

"Ozark" wraca. Netflix dał 14 odcinków na pożegnanie

To jedna z najlepiej ocenianych produkcji własnych Netfliksa. Ze względu na pandemię fani musieli uzbroić się w cierpliwość - początkowo mówiło się, że nowe odcinki zobaczymy w 2021 roku, ale trzeba było poczekać do stycznia 2022. 

Wiedźmin Naukowcy z UW stworzyli mapę świata "Wiedźmina". Efekt robi wrażenie

W trzecim sezonie narastał podział między małżonkami - Martym i Wendy. Podczas gdy Marty chciałby jak najszybciej zakończyć współpracę z kartelem, jego żona coraz mocniej brnie w narkobiznes, czując, że wreszcie coś znaczy. W tym wszystkim są jeszcze dzieci, które ze względu na "zajęcie" rodziców nie mają normalnego życia. Ostatnie 14 odcinków (każdy z poprzednich sezonów liczył 10) pokaże, czy rodzina pozostanie zjednoczona. 

Więcej serialowych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W nowym sezonie wystąpią laureaci nagrody Emmy: Jason Bateman, Laura Linney i Julia Garner oraz Sofia Hublitz, Skylar Gaertner, Charlie Tahan, Jessica Frances Dukes, Lisa Emery, Felix Solis, Damian Young, Alfonso Herrera, Adam Rothenberg, John Bedford Lloyd, Joseph Sikora, Bruno Bichir, CC Castillo, Katrina Lenk, Bruce Davison, Ali Stroker i Veronica Falcón.

'Krzyk', 2022 - nową, piątą odsłonę słynnego cyklu można oglądać w kinach od 14 stycznia W kinach "Krzyk 5". W oryginał nikt nie wierzył, a stał się hitem. Dlaczego?

W roli showrunnera, scenarzysty i producenta wykonawczego powraca nominowany do nagrody Emmy Chris Mundy. Pozostałymi producentami wykonawczymi będą: Jason Bateman, Mark Williams, John Shiban, Patrick Markey i Bill Dubuque. Laura Linney będzie pełnić rolę współproducentki wykonawczej.

Więcej o: