Serial "Władca Pierścieni" ma wreszcie tytuł i pierwszą zapowiedź wideo

"Nowa era zaczyna się 2 września 2022 roku. Podróż do Śródziemia z 'Władcą Pierścieni: Pierścieniami Władzy'" - zapowiadają twórcy. Prezentują też pierwszą zapowiedź produkcji.

To pierwszy raz, gdy możemy zobaczyć właściwy tytuł serialu. "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" już jest nazywany najdroższym serialem wszech czasów. Pierwszy sezon ma kosztować aż 465 mln dolarów. 

"Władca Pierścieni: Pierścieniami Władzy" z pierwszym teaserem

Oprócz tytułu pojawiła się pierwsza zapowiedź - teaser, czyli krótki materiał wideo, który nie zdradza szczegółów fabuły.

Trzy Pierścienie dla królów elfów pod otwartym niebem,
Siedem dla władców krasnali w ich kamiennych pałacach,
Dziewięć dla śmiertelników, ludzi śmierci podległych,
Jeden dla Władcy Ciemności na czarnym tronie
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie*
Zobacz wideo "The Lord of the Rings: The Rings of Power" [ZWIASTUN]

Te słowa słyszymy w pierwszej filmowej zapowiedzi serialu Amazon Prime.  

W obsadzie produkcji znaleźli się: Robert Aramayo (grał młodego Neda Starka w "Grze o tron", teraz wcieli się w głównego bohatera), Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith oraz Charlie Vickers.

Więcej informacji o serialach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Akcja rozgrywa się tysiące lat przed wydarzeniami z powieści J.R.R. Tolkiena "Hobbit" i "Władca Pierścieni" i przeniesie widzów w epokę, w której powstały wielkie moce, królestwa rosły w siłę i popadały w ruinę, niesamowici bohaterowie stawali przed wyzwaniami, nadzieja wisiała na włosku, a największy złoczyńca, jaki kiedykolwiek został stworzony przez Tolkiena, groził, że pokryje cały świat ciemnością. Rozpoczynając się w czasach względnego spokoju, serial podąża za grupą postaci, zarówno znanych, jak i nowych, które mierzą się z od dawna zagrażającą wizją powrotu zła w Śródziemiu. Od najciemniejszych głębin Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy stolicy elfów Lindonu, przez zapierające dech w piersiach wyspiarskie królestwo Numenoru, po najdalsze zakątki mapy, te królestwa i postacie stworzą spuściznę, która przetrwa długo po nich".

*przekład Maria Skibniewska, Wikipedia

<<Reklama>> Ebooki J.R.R. Tolkiena dostępne są w Publio.pl >>

Więcej o: