"Lombard. Życie pod zastaw" sezon 10: na kiedy zaplanowano premierę popularnego serialu TV Puls?

Wielbiciele serialu "Lombard. Życie pod zastaw" z niecierpliwością oczekują na premierę kolejnego, 10. już sezonu serialu. Finał serii dziewiątej wyemitowany został 23 listopada 2021 roku i pozostawił widzów z wieloma niedopowiedzeniami. Choć dotychczasowe odcinki można wciąż oglądać na antenie TV Puls i Puls 2, telewidzowie dopytują już o sezon 10. popularnego paradokumentu.

Kiedy premiera serialu "Lombard. Życie pod zastaw 10"?

Zastanawiających się, kiedy premiera 10 serii paradokumentu "Lombard. Życie pod zastaw", uspokajamy: już wkrótce! Ekipa produkcji pracuje na planie już od początku grudnia i przygotowuje jubileuszowy, dziesiąty sezon serialu. Będzie on liczył 60 odcinków, wśród których znajdzie się 500. odcinek całej serii. Dla związanych z serialem od samego początku aktorów: Zbigniewa Buczkowskiego i Arkadiusza Tańculi, fakt kręcenia pięćsetnego odcinka jest niezwykle ekscytujący. Jak podkreślają, przez prawie pięć lat pracy na planie zdjęciowym ekipa tworząca serial bardzo się ze sobą zżyła, a atmosfera jest niemal rodzinna. Cieszy ich więc fakt, że najnowsze perypetie bohaterów serialu "Lombard. Życie pod zastaw" wyemitowane zostaną już wiosną 2022 roku.

Gdzie oglądać "Lombard. Życie pod zastaw 10"?

Wiernym widzom paradokumentu "Lombard. Życie pod zastaw" nie trzeba podpowiadać, gdzie oglądać najnowsze odcinki ich ulubionego serialu. Jeśli jednak do grona widzów chciałby dołączyć ktoś, kto nie oglądał poprzednich dziewięciu serii, to powinien śledzić program telewizyjny stacji TV Puls. Już wiosną 2022 na kanale TV Puls będzie można oglądać premierowe odcinki dziesiątego sezonu i wysoce prawdopodobne jest, że będą one nadawane tak, jak dotychczas, tj. od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00. Oczywiście, można będzie liczyć też na odcinki powtórkowe, zarówno premierowej, jak i wcześniejszych serii tego nagrodzonego czterema Telekamerami "Tele Tygodnia" (w tym jedną złotą) serialu, które z pewnością znajdą się w programach stacji TV Puls oraz Puls 2. Niemniej odcinki premierowe zdecydowanie przyciągną przed ekrany fanów produkcji i dostarczą im wielu nowych wrażeń. Zwłaszcza że w finałowym odcinku dziewiątej serii bohater, w którego wciela się Arkadiusz Tańcula, Ryży, oddał się w ręce sprawiedliwości. Jak długo zabawi w więzieniu i czy bezpowrotnie stracił szansę na zbudowanie związku z Patrycją? Odpowiedzi na te pytania najprawdopodobniej przyniesie dziesiąty sezon serialu "Lombard. Życie pod zastaw".

Zobacz wideo Popkultura odc. 100

Obsada serialu "Lombard. Życie pod zastaw 10"

Stała obsada serialu "Lombard. Życie pod zastaw" w sezonie 10. zanadto się nie zmieni. Na ekranie z pewnością pojawi się Zbigniew Buczkowski, który wciela się w rolę właściciela tytułowego lombardu, Kazimierza, a także Małgorzata Szeptycka, grająca jego żonę, Beatę. Serialowe małżeństwo odetchnie z ulgą po tym, jak ich ukochany wnuczek, Sebastian, powrócił szczęśliwie do domu wraz ze swoją mamą, Patrycją (Paulina Jeżewska). Głowa rodziny wciąż jednak musi zachować czujność, gdyż Ryży (Arkadiusz Tańcula) nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w walce o odzyskanie względów ich synowej. Z kolei córka Kazimierza i Beaty, Marta (Agata Szafrańska) i jej mąż Lolek (Jerzy Górski) rozpoczną przygotowania do powiększenia rodziny. Natomiast pracownicy lombardu, Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński) będą szykować się do ślubu. Nie wszystko jednak będzie układało się po ich myśli. Zmartwień przysporzy im w szczególności córka Mariusza, Julka (Alicja Binek). Nastolatka wpadnie w podejrzane towarzystwo. Ponadto w życiu Andżeliki niespodziewanie pojawi się pewna osoba z jej przeszłości. Tymczasem powrót do pracy w lombardzie zacznie rozważać spełniająca się dotychczas jako mama, Benia (Rita Weinar).

Nie zabraknie też nowych klientów lombardu, a także pojawiających się gościnnie takich zaprzyjaźnionych klientów, jak Filomena Kociubińska (w tej roli Małgorzata Rożniatowska), Boguś (Bogdan Kalus), Zefel (Krzysztof Hanke) czy Kajetan Hoffer (Rafał Cieluch). Nowi klienci to szereg nowych, często zaskakujących przedmiotów oddanych w zastaw, takich jak na przykład stylowy motocykl, kulki antystresowe, zestaw narzędzi do terapii narzędziowej, a nawet zabytkowa prasa do owoców. Pojawią się jak zawsze nowe, zwariowane wątki, twórcy jednak nie pozostawią bez rozwinięcia losów głównych bohaterów serialu. A wszystko to na ekranach stacji TV Puls już wiosną 2022 roku.

Zobacz też: ''Chyłka'' sezon 5 - fani czekają na kolejną odsłonę przygód mecenas Joanny Chyłki

Więcej o: