Netflix. "All of Us Are Dead" - czy będzie drugi sezon serialu o zombie? [OBSADA, FABUŁA]

Serial "All of Us Are Dead" to najnowszy hit Netfliksa. Serial o zombie ma miliony fanów na całym świecie, którzy zastanawiają się, czy platforma streamingowa zdecyduje się na kontynuację tej historii. Czy będzie drugi sezon serialu "All of Us Are Dead"? Odpowiadamy.

Serial "All of Us Are Dead" w serwisie IMDb ma ocenę 7,7/10, a na Rotten Tomatoes spodobał się aż 83 proc. odbiorców. Czy Netflix, zachęcony pozytywnymi opiniami, zdecyduje się kontynuację serialu?

Zobacz wideo All of Us Are Dead [ZWIASTUN]

Netflix. Czy powstanie drugi sezon "All of Us Are Dead"?

Netflix nie potwierdza informacji o powstaniu kolejnego sezonu serialu "All of Us Are Dead". Jak informuje Kayti Burt z serwisu denofgeek.com, Netflix zaadaptował do powstania historii niemal cały komiks "Now at Our School" autorstwa Joo Dong-geuna, który ukazywał się na koreańskiej platformie Naver w latach 2009-2011, więc trudno byłoby pisać historię drugiego sezonu od zera. Niewykluczone jednak, że ze względu na dużą popularność, producenci zdecydują się na takie rozwiązanie.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl. 

Świetlisty krzyż w parafii pw. św. Andrzeja Boboli w LublinieLublin. Ogromny podświetlany krzyż oślepia mieszkańców osiedla [ZDJĘCIA]

"All of Us Are Dead" hitem Netfliksa. Serial o zombie skradł serca widzów

Fabuła serialu opowiada o losach uczniów, którzy muszą zmierzyć się z hordą zombie. Po wybuchu tajemniczej epidemii jedna ze szkół staje się strefą zero, a ocalali uczniowie muszą walczyć o życie. Inaczej dołączą do armii nieumarłych. Produkcja o zombie porusza również wiele problemów, z którymi borykają się nastolatki - są to m.in. psychiczne znęcanie się, szantaż, nastoletnia ciąża itd.  

POPKultura"Behawiorysta". Gdyby Pesta nie grał szwarccharakteru, wybrałby rolę serialowej żony Więckiewicza

"All of Us Are Dead" miał premierę na Netfliksie 28 stycznia 2022 roku, a pracę nad serialem rozpoczęły się w kwietniu 2020. W rolach głównych wystąpili:

  • Park Ji-hu,
  • Yoon Chan-young,
  • Cho Yi-hyun,
  • Lomon,
  • Yoo In-soo,
  • Lee You-mi,
  • Kim Byong-chul,
  • Lee Kyoo-hyung,
  • Jeon Bae-soo.
Więcej o: