"Obsesja Eve" - jest zwiastun ostatniego sezonu. "Będzie bardziej osobisty i namiętny niż poprzednie"

Sandra Oh i Jodie Comer wracają w finałowym sezonie serialu "Obsesja Eve". Odcinki będą pokazywane w Polsce od 27 lutego w HBO GO, a teraz można obejrzeć już trailer.

W trzeciej serii grane przez aktorki Eve i Villanelle postanowiły, że nigdy się więcej nie zobaczą. - W sezonie czwartym próbują dowiedzieć się, co dla siebie znaczą i co teraz mają robić z życiem - powiedziała producentka wykonawcza Sally Woodward Gentle "Entertainment Weekly". -  Ten sezon będzie o wiele bardziej osobisty i pełen namiętności niż poprzednie - dodała.

"Obsesja Eve" się skończy - zobacz zwiastun ostatniego sezonu

Zobacz wideo "Killing Eve" - zwiastun 4. sezonu

"Obsesja Eve" to serial BBC America luźno oparty na serii powieści Luke'a Jenningsa. Już dawno nie jest to po prostu opowieść o agentce MI5 próbującej złapać seryjną morderczynię. - Moim zdaniem ich związek jest wyjątkowy, przyjemny, złożony i frustrujący. To absolutna obsesja. Bezwiednie, z wielką siłą, coś ciągnie te dwie postaci do siebie - mówiła w jednym z wywiadów Oh, promując pierwszy sezon. Teraz w zwiastunie widzimy, jak grana przez nią Eve sama czuje, że postrzelenie kogoś może wiązać się z podekscytowaniem. Z kolei Villanelle mówi terapeucie:

Zabiłam wczoraj wieczorem dwie osoby, choć bardzo się starałam tego nie zrobić.

W zwiastunie pada też sugestia, że - podobnie jak żaba i skorpion z przypowieści, obie mogą umrzeć, bo w tej historii nie ma miejsca na szczęśliwe zakończenie.

Więcej informacji o serialach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Za rolę Villanelle Jodie Comer dostała Emmy, a Sandra Oh za rolę Eve nagrodzona została Złotym Globem i w 2019 roku znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych osób 2019 magazynu "Time". W obsadzie produkcji są także m.in. Fiona Shaw i Kim Bodnia. 

Więcej o: