Premiery w lutym na Player.pl. Nowy sezon "Tajemnicy zawodowej" i kinowe hity bez dodatkowych opłat

Player.pl przygotował na luty pierwsze w tym sezonie premiery serialowe. Na samym początku platforma pokaże kontynuacje swoich produkcji oryginalnych, takich jak drugi sezon "Tajemnicy zawodowej" czy trzecia seria "Kontroli". Do tego dojdzie lista głośnych filmów kinowych, które dostępne będą bez dodatkowych opłat, a także szeroka oferta programów telewizyjnych: nowe "Kuchenne rewolucje", czy debiutujący format, który wspólnie prowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Przemek Kossakowski.

W pierwszej kolejności widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzeci sezon serialu "Kontrola", który zyskał duży rozgłos i do tej pory obejrzano go ponad 50 milionów razy na całym świecie. To stworzona przez studentkę Warszawskiej Szkoły Filmowej Nataszę Parzymies historia o burzliwej miłości Natalii i Majki, która narodziła się przy okazji przypadkowego spotkania. Produkcja pokazywała też nocne i studenckie życie we współczesnej Warszawie.

Zobacz wideo "Cieszę się, że mogłem wreszcie zagrać to, że umiem trzymać mikrofon". Wywiad z Rafałem Zawieruchą [Behawiorysta]

Player.pl: Premiery w lutym 2022

Już 10 lutego dostępnych będzie sześć premierowych odcinków serialu, który wywołał globalne poruszenie. W nowej serii Majka wraca z Erasmusa z Hiszpanii. W czasie jej nieobecności Natalia skupiła się na realizacji swoich marzeń. Po miesiącach rozłąki nie mogły się doczekać ponownego spotkania. Burzliwe czasy mają już za sobą, teraz do szczęścia potrzebują tylko siebie. I kiedy może się już wydawać, że nic nie zmąci ich szczęścia, los wywraca ich życie do góry nogami. W nowych odcinkach gościnnie pojawią się Dorota Stalińska, Katarzyna Gniewkowska, Cezary Żak, Irena Melcer, Agata Różycka oraz Ralph Kamiński.

Kolejny punkt programu to drugi sezon "Tajemnicy zawodowej", który premierę będzie miał 22 lutego. W drugiej serii Julia (Magdalena Różczka) uwalnia się z toksycznych więzi, jakie łączyły ją z wiarołomnym mężem (Cezary Pazura) i jego kochanką (Anna Dereszowska). Jednak wolność ma swoją cenę. Człowiek, którego dotąd broniła jako ojca swoich dzieci, teraz staje się jej wrogiem. Jak walczyć z kimś, kogo się zna najlepiej? Kim okaże się Kinga Górska, z którą dotąd Julia walczyła? Do obsady dołączają Katarzyna Herman, Dorota Chotecka, Mateusz Rusin, Karolina Porcari i Marcin Czarnik.

W lutym na Playerze pojawi się m.in. jeszcze jedna serialowa nowość. Tym razem zagraniczna - rosyjska. "Suburbia" to trzymający w napięciu, pełen akcji serial o zwykłej szkole w niebezpiecznej dzielnicy. Trudna młodzież, o którą nikt się nie troszczy. Na co dzień boryka się z problemem przestępczości, używek, seksu. Premiera 24 lutego.

Filmy w pakiecie filmowym bez dodatkowych opłat

Głośny film Wojciecha Smarzowskiego "Kler" na Player.pl będzie można oglądać od 4 lutego. Film po premierze miał rekordową oglądalność i przyciągnął ponad pięć milionów widzów do kin. Pokazuje obraz Kościoła katolickiego jako instytucji oglądanej od strony zakrystii. Rzuca światło na tematy niewygodne, trudne, częstokroć przemilczane, ale też poruszające. Wszystko to ujęte przez pryzmat losów trójki duchownych, których wzloty i upadki udowadniają, że księżom, podobnie jak wiernym, nic, co ludzkie, nie jest specjalnie obce.

 

11 lutego premierę będzie mieć "Niszczycielka". To portret kobiety, która zostaje zmuszona, by na nowo przeżywać tragedię sprzed dwudziestu lat. Erin Bell była obiecującą agentką FBI, której każdy wróżył wielką karierę. Kobieta przez lata stała się postrachem wielu groźnych przestępców i drobnych złodziejaszków. W wyniku wypadku, który miał miejsce prawie dwadzieścia lat temu, straciła wszystko i sięgnęła dna. Teraz zniszczona kobieta żyje dzięki wierze w zemstę na człowieku, który odpowiada za jej upadek. Czy Erin uda się wymierzyć po latach sprawiedliwość? W roli tytułowej Nicole Kidman.

Od 11 lutego oglądać będzie można także komedię "Człowiek, który gapił się na kozy". Niezwykle zabawna czarna komedia powstała w oparciu o prawdziwe, choć niezwykłe wydarzenia i jest adaptacją książki Jona Ronsona pod tym samym tytułem. Bob Wilton jest dziennikarzem poszukującym ciekawego tematu do nowego reportażu. Przypadkowo poznany Lyn Cassady opowiada mu historię, w którą aż trudno uwierzyć. Twierdzi, że jest członkiem eksperymentalnej jednostki... W rolach głównych George Clooney, Ewan McGregor, Kevin Spacey.

"Zimna wojna" wejdzie do oferty serwisu 18 lutego. Ten film to polski kandydat do Oscara 2019 r., laureat wielu prestiżowych festiwali w kraju i zagranicą. Opowiada historię burzliwej miłości tancerki Zuli oraz pianisty Wiktora w latach 50. i 60. XX wieku. Fascynacja, która przerodziła się w obsesyjne uczucie pokonane przez prozę życia to obraz stworzony na kanwie wspomnień reżysera Pawła Pawlikowskiego o jego rodzicach. W rolach kochanków hipnotyzujący na ekranie Joanna Kulig i Tomasz Kot.

18 lutego na Player.pl pojawi się także "Kurier" w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Jak na tego reżysera przystało, to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana misją Jana Nowaka-Jeziorańskiego - "Kuriera z Warszawy". Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie.

Przejmujący i głośny obraz w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego pt. "Ostatnia rodzina" w ofercie platformy dostępny będzie od 25 lutego. Poruszający obraz losy rodziny Beksińskich. Akcja filmu rozgrywa się na przestrzeni 28 lat, zaś fabuła koncentruje się na warszawskim okresie życia Beksińskich. Wszystko zaczyna się w 1977 r., gdy młody dziennikarz muzyczny, tłumacz i eseista Tomasz Beksiński wprowadza się do mieszkania obok swoich rodziców. Niebawem wychodzi na jaw, że nad rodziną ciąży fatum.

Programy telewizyjne na Player.pl

24 lutego na Player.pl pojawią się nowe odcinki "Kuchennych rewolucji" z Magdaleną Gessler. Z kolei tydzień przed premierą telewizyjną serwis zaprasza na kolejne spotkanie z bohaterami serialu "19+". Wiosenny sezon rozpocznie się od przygotowań do ślubu Kai i Froda. 12 lutego zadebiutuje też nowy program "Projekt Cupid". Widzowie poznają kilkoro niezwykłych osób – Olę, Jakuba, Maję, Krystiana, Martę, Sylwestra, Bartka - w spektrum autyzmu, z zespołem Downa i syndromem Tourette'a. Każda z nich poszukuje miłości, dlatego redakcja programu wraz z pomocą ekspertów spróbuje znaleźć dla nich idealnych kandydatów na randkę w ciemno. Oprócz obecnych na planie specjalistów, wsparciem podczas przygotowań, a także towarzyszami rozmów będą Barbara Kurdej-Szatan oraz Przemek Kossakowski.

21 lutego wystartuje kolejny sezon "Hotel Paradise", który tym razem zrealizowano w Panamie. 22 lutego pojawi się kolejny "Ślub od pierwszego spojrzenia. Dalsze losy uczestników" - kamery programu odwiedzą uczestników poprzednich sześciu edycji, żeby dowiedzieć się, jak potoczyły się ich losy po eksperymencie. Który związek przetrwał? Która para doczekała się potomstwa? Kto odnalazł miłość poza programem? To pytania, na które fani programu już wkrótce poznają odpowiedzi. 23 lutego wejdzie również nowy sezon "Królowych życia".

Więcej o: