"Rozczarowani" sezon 4: premiera nowych odcinków popularnego serialu zbliża się wielkimi krokami

"Rozczarowani" - sezon 4. Nie możesz doczekać się nowych odcinków produkcji? Nie przegap premiery kolejnego sezonu animowanego hitu Netflixa.

"Rozczarowani": Netflix

Nie znasz jeszcze serialu "Rozczarowani"? Netflix to platforma streamingowa, na której odnajdziesz cieszącą się popularnością produkcję, stworzoną przez Matta Groeninga (twórcy "Simpsonów" i "Futuramy"). Jak dotąd, fani animowanego serialu fantasy, mogli zapoznać się z jego trzema sezonami. Przez trzydzieści odcinków, które się ukazały, sympatycy losów księżniczki (później królowej) Bean śledzili jej zwariowane przygody, chcąc dowiedzieć się, jaki będzie finał tej historii.

Pierwszy odcinek serii "Rozczarowani" (ang. "Disenchantment") zadebiutował na platformie Netflix siedemnastego sierpnia 2018 roku. Akcja amerykańskiego serialu animowanego, przeznaczonego dla widzów dorosłych, rozgrywa się w średniowieczu. Głównej bohaterce, księżniczce Bean, towarzyszy demon Luci i zielonoskóry Elfo. W świecie, w którym żyją, napotykają wiele wyjątkowych stworów i przeżywają mnóstwo absurdalnych przygód. Jeśli lubisz produkcje, w których nie brakuje humoru, koniecznie nadrób zaległości przed obejrzeniem najnowszego sezonu wciągającej animacji.

"Rozczarowani", sezon 4: kiedy?

Kiedy pojawi się 4 sezon serialu "Rozczarowani"? Po długich oczekiwaniach sympatycy animacji będą mogli w końcu usiąść wygodnie na kanapie lub ulubionym fotelu, by poznać dalsze perypetie księżniczki Bean. Premiera najnowszego sezonu "Rozczarowanych" na platformie Netflix odbędzie się już 09.02.2022.

Zobacz wideo Popkultura odc. 101

"Rozczarowani": postacie

Jakich bohaterów poznasz, decydując się obejrzeć serial "Rozczarowani"? Postacie, które pojawiają się w produkcji, to:

 • Księżniczka Bean (Abbi Jacobson) – znana także jako Tiabeanie, księżniczka Dreamlandu. Na początku swej przygody bohaterka ma 19 lat. Dziewczyna nie stroni od alkoholu, a przy tym posiada wyjątkowe zdolności do pakowania się w kłopoty. Zamiast zajmowania się wypełnianiem swoich królewskich obowiązków, Bean woli chodzić po karczmach z przyjaciółmi. W końcu jednak zostaje zmuszona do wyruszenia w pełną niebezpieczeństw wyprawę;
 • Luci (Eric Andre) – demon, który namawia księżniczkę Bean do poszukiwania nowych problemów. Ostatecznie Luci zaprzyjaźnia się z główną bohaterką;
 • Elfo (Nat Faxon) – leśny stworek, który chce dowiedzieć się, czym jest smutek i żal. Bohater dołącza do Bean i Luciego. W przeciwieństwie do demona, Elfo stara się namawiać księżniczkę do podejmowania właściwych decyzji.

Prócz trójki głównych bohaterów w produkcji pojawiają się także:

 • Król Zøg (John DiMaggio);
 • Sorcerio (Billy West);
 • Królowa Oona (Tress MacNeille);
 • Odval (Maurice LaMarche);      
 • Książę Merkimer (Matt Berry); 
 • Królowa Dagmar (Sharon Horgan);       
 • Herold  (David Herman);           
 • Sir Turbish (Rich Fulcher);
 • Całuśka (Jeny Batten);
 • Bunty (Lucy Montgomery).       

"Rozczarowani": Luci. Czy postać pojawi się w 4 sezonie serii?

Już wkrótce zobaczysz 4 sezon serialu "Rozczarowani". Luci to postać, której dalsze losy mogą budzić niepewność wśród fanów. Każdy, kto widział ostatni odcinek trzeciego sezonu serii wie, że demon zginął tragicznie i ku swojej rozpaczy trafił do… Nieba! Czy w takie sytuacji zobaczymy jeszcze Luciego u boku Bean i Elfo? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć, koniecznie obejrzyj najnowsze odcinki zwariowanej komedii animowanej od Netfliksa.

Zobacz też: "One Punch Man" sezon 3. Kiedy zobaczymy trzeci sezon kultowego anime?

Więcej o: