Netflix. "Zachowaj spokój" - drugi polski serial na podstawie powieści Harlana Cobena [ZWIASTUN]

W 2022 roku na platformie streamingowej Netflix pojawi się "Zachowaj spokój" - miniserial na podstawie powieści Harlana Cobena. W rolach głównych zobaczymy Magdalenę Boczarską oraz Leszka Lichotę.

Za reżyserię sześcioodcinkowego serialu Netfliksa opowiadają Michał Gazda i Bartosz Konopka. Z kolei scenariusz stworzyli Agata Malesińska oraz Wojciech Miłoszewski, a producentami zostali Andrzej Muszyński, a także Harlan Coben - autor książki, na podstawie której nakręcono serial

Zobacz wideo "Zachowaj spokój" - polski serial na podstawie powieści Harlana Cobena [ZWIASTUN]

Netflix. "Zachowaj spokój" - nowy serial kryminalny

Serial rozgrywa się na osiedlu, gdzie lokalna społeczność wiedzie spokojne życie. Wszystko zmienia się, gdy osiemnastoletni Adam znika bez śladu. Niebezpieczeństwo szybko eskaluje, a zaniepokojeni rodzice robią wszystko, by chronić swoje dzieci, które u progu dorosłości postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce - czytamy w opisie produkcji.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl. 

Oprócz Magdaleny Boczarskiej i Leszka Lichoty na ekranie zobaczymy także Mirosława Zbrojewicza, Wiktorię Gorodeckaję, Bartłomieja Topę, Tomasza Drabika oraz Barbarę Jonak. Nie zabraknie także młodego pokolenia aktorów - w serialu pojawią się: Krzysztof Oleksyn, Agata Łabno, Marta Piętka, Jakub Pruski i Mikołaj Śliwa. Produkcja będzie ilustrowana muzyką Smolika.

Oscary 2022. 'Diuna' - kadr z filmu: Timothee Chalamet"Diuna" zadebiutuje dzień wcześniej na HBO Max. Zdjęcia pokazują, że jest na co czekać

Netflix. W głębi lasu" - ekranizacja książki Harlena Cobena

"Zachowaj spokój" to druga ekranizacja zrealizowana w Polsce przez Netfliksa na podstawie książki Harlena Cobena. W 2020 roku na platformie pojawił się miniseria "W głębi lasu", a produkcja cieszyła się dużą popularnością. Serial opowiadał o odnalezieniu ciała, które zostaje powiązana ze sprawą siostry warszawskiego prokuratora, która zniknęła 25 lat wcześniej. "W głębi lasu" zagrali m.in.: Agnieszka Grochowska, Grzegorz Damięcki, Wiktoria Filus, Hubera Miłkowskiego czy Jacek Koman.

Karolina Korwin Piotrowska i plakat filmu 'Oszust z Tindera'"Na koniec plunięcie ofiarom w twarz". Korwin Piotrowska o "Oszuście z Tindera"

Więcej o: