Magdalena Cielecka o "Chyłce": Nie zdawałam sobie sprawy z oczekiwań fanów prozy Remigiusza Mroza

Piąty sezon przebojowego serialu "Chyłka" na podstawie książek Remigiusza Mroza ma być ostatnim (na razie). W rozmowie z Gazeta.pl Magdalena Cielecka, odtwórczyni tytułowej roli wziętej prawniczki, wspomina m.in. jak zderzyła się z oczekiwaniami fanów książek Mroza. - Mam nadzieję, że pięcioma sezonami przekonałam "chyłkosceptyków" i zapadłam w pamięć jako ta postać - śmieje się Cielecka.

- Chyłka w życiu prywatnym mierzy się z trudnym problemem i myślę, że to jest dobra energia na zakończenie. Przez doświadczenia, które spotkają Chyłkę w piątym sezonie, ta bohaterka się zmieni. Kto wie, czy byłaby to ta sama Chyłka, gdyby miał powstać sezon szósty - opowiada Magdalena Cielecka. Po kilku intensywnych latach aktorce przychodzi pożegnać się z postacią nieustępliwej mecenas Joanny Chyłki. Jak Cielecka będzie myśleć o tej przygodzie? Jak się jej pracowało z Jakubem Gierszałem i Łukaszem Palkowskim? Tego dowiecie się, oglądając naszą rozmowę.  

"Chyłka". Będzie szósty sezon? 

Otwarte zakończenie piątej serii "Chyłki" to z pewnością furtka, pozwalająca twórcom na realizację kolejnych przygód bohaterów serii. Mógłby to być kolejny sezon serialu, choć równie dobrze Player może szykować odcinek specjalny. Jak wiadomo, literacki pierwowzór liczy sobie jak na razie 14 tomów (choć premiera kolejnego już niebawem), nie brakuje więc materiału do ekranizacji. Z drugiej jednak strony twórcy serialu od samego początku deklarowali, że nie planują przenosić na ekran całej serii, czego dowiedli chociażby rezygnując z ekranizacji czwartego tomu, zatytułowanego "Immunitet". Przedstawiciele Player.pl, choć ogłosili, że piąty sezon będzie ostatnim, to jednocześnie zdradzili, że "Chyłka" nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i zapowiedzieli kilka niespodzianek dla fanów serii. Jedną z nich jest z pewnością dokument opowiadający o pracy nad serialem, zatytułowany "Chyłka – serialowy fenomen".

<<Reklama>> Cykl z Joanną Chyłką dostępny jest w formie e-booków w Publio.pl >>

'Chyłka - Oskarżenie' "Chyłka" sezon 6: czy fani doczekają się kontynuacji serialu?

Więcej o:

Polecane dla Ciebie