"Bridgertonowie" wracają z nowym sezonem. Netflix kusi zwiastunem, a Lady Whistledown ostrzy pióro

"Pióro tej autorki nie wie, co to lojalność, dlatego swoich sekretów warto strzec za cenę życia. Drugi sezon 'Bridgertonów' pojawi się 25 marca 2022 r. Tylko na Netflix" - czytamy w zapowiedzi towarzyszącej nowemu zwiastunowi przebojowego serialu. Niestrudzona kronikarka socjety Lady Whistledown nie będzie w swojej rubryce łaskawa dla nikogo.

Pierwszy sezon "Bridgertonów" był globalnym hitem Netfliksa w 2020 roku. Serial powstały na podstawie bestsellerowych książek Julii Quinn zdobył gigantyczną bazę wielbicieli: w ciągu pierwszego miesiąca od premiery obejrzało go ponad 63 mln widzów z całego świata. Ku rozpaczy wielu osób, już wiadomo, że w nowej serii nie zobaczymy Simona Basseta, księcia Hastings (Regé-Jean Page), ale na pocieszenie dostaniemy jego ukochaną Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor). Ale tym razem ważniejsza będzie rodząca się relacja pomiędzy jej bratem Anthonym Bridgertonem z nową wybranką, którą widzowie dopiero będą mieli okazję poznać.

Drugi sezon "Bridgertonów" już w marcu

Przypomnijmy, że pierwszy sezon Anthony zakończył ze złamanym sercem. Tym razem jednak i on zaznać powinien szczęścia, o jego względy będą bowiem walczyły nowe bohaterki: Edwina i jej starsza siostra Kate Sharma. Pomimo planowanego ślubu z Edwiną, to właśnie Kate rozbudzi namiętne uczucia Anthonego, który wplącze się w gorący romans i znajdzie się w trudnym położeniu pomiędzy dwiema kobietami. Lady Whistledown będzie miała, o czym plotkować!

Zobacz wideo Drugi sezon "Bridgertonów" już 25 marca

Obok Jonathana Baileya i Phoebe Dynevor w nowym sezonie na ekranie pojawią się także Adjoa Andoh, Golda Rosheuvel, Luke Newton i Claudia Jessie, którzy wystąpili w wideo z ogłoszeniem daty premiery. Do obsady dołączyli: Simone Ashley (Kate), Charithra Chandran (Edwina) , Shelley Conn, Rupert Young oraz Calam Lynch.

>>> Więcej wiadomości na Gazeta.pl<<<

Dodajmy, że pisarka wydała dziewięć tomów opisujących perypetie rodziny Bridgertonów. Osiem z nich dotyczy miłosnych relacji każdego z rodzeństwa, dziewiąty tom jest natomiast podsumowaniem całego cyklu. Netflix zapowiedział już sezon trzeci i czwarty, niewykluczone, że pojawią się też następne. Wszak aa sukcesem serialowej adaptacji powieści Julii Quinn stoi producentka Shonda Rhimes, nazywana "królową amerykańskiej telewizji" - spod jej ręki wyszły m.in. takie tytuły jak "Chirurdzy" (serial ma subtelnych 19 sezonów), "Sposób na morderstwo" i "Skandal".

<<Reklama>> Ebooki z serii "Bridgertonowie" dostępne są w Publio.pl >>

Więcej o: