Netflix. Premiera 4. sezonu "Stranger Things" - data i tytuły odcinków. Jest też jedna niespodzianka

Netflix ujawnił kiedy odbędzie się premiera 4. sezonu popularnego serialu "Stranger Things". Okazuje się, że nadchodzący sezon będzie miał dwie części.

Netflix zadecydował, że czwarty sezon "Stranger Things" zostanie podzielony na dwie części. Pierwsza będzie miała premierę jeszcze wiosną tego roku, a na drugą będziemy musieli poczekać do lata. 

Zobacz wideo Twórcy "Stranger Things" pokazali enigmatyczną zapowiedź kolejnego sezonu

Znamy datę premiery 4. sezonu "Stranger Things"

W końcu Netflix zdradził daty premiery czwartego sezonu serialu "Stranger Things". Okazuje się, że pierwsze odcinki najnowszego sezonu poją się na platformie streamingowej 27 maja 2022 roku, z kolei druga część sezonu zadebiutuje 1 lipca 2022 roku.

Zanim jednak na Netfliksie pojawią się kolejne odcinki, fani serialu mogą sobie przypomnieć pozostałe sezony produkcji, które są dostępne na platformie. Pierwszy sezon "Stranger Things" zadebiutował 15 lipca 2016 roku, drugi pojawił się 27 października 2017 roku, a trzeci 4 lipca 2019 roku.

Oscary 2022. 'Diuna' - kadr z filmu: Timothee Chalamet"Diuna" zadebiutuje dzień wcześniej na HBO Max. Zdjęcia pokazują, że jest na co czekać

Netflix ujawnił tytuły odcinków czwartego sezonu "Stranger Things"

W internecie pojawił się już teaser najnowszego sezonu serialu, w którym Jedenastka pisze do Mike'a, że nie może się doczekać ferii wiosennych, podczas których będą mogli się zobaczyć. Choć dziewczyna pisze, że w szkole ma wielu znajomych i bardzo lubi do niej chodzić, na ekranie widzimy, że pada ofiarą kpin i złośliwości ze strony kolegów i koleżanek z klasy. 

Stranger Things - Welcome to California (zrzut ekranu z teasera)"Stranger Things" sezon 4 - kiedy premiera nowych odcinków?

Twórcy serialu przekazali, że czwarty sezon będzie miał dziewięć odcinków i ujawnili ich tytuły:

  • "The Hellfire Club" (Klub Ognia Piekielnego),
  • "Vecna’s Curse" (Klątwa Vecny),
  • "The Monster and the Superhero" (Potwór i superbohaterka),
  • "Dear Billy" (Drogi Billy),
  • "The Nina Project" (Projekt Nina),
  • "The Dive" (W głąb),
  • "The Massacre at Hawkins Lab" (Masakra w laboratorium),
  • "Papa" (Tata),
  • "The Piggyback" (Na gapę).

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: