Dziennikarka straciła przytomność na wizji, w ostatnim momencie złapał ją polityk

Dziennikarka prowadząca poranny program w studiu niemieckiej stacji NTV nagle zaczęła się dziwnie zachowywać. Okazało się, że mdleje. Pomógł jej iedzący przy stole gość.

Podczas prowadzenia porannego pasma informacyjnego Clara Pfeffer zachowywała się nietypowo. Plątał się jej język, a wzrok uciekał. Po chwili zaczęła się osuwać z krzesła - wtedy do akcji na szczęście wkroczył obecny w studio polityk Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej Sepp Müller. Podtrzymał dziennikarkę, a realizatorzy programu zmienili kadr, pokazując drugiego dziennikarza. Można było jeszcze usłyszeć słowa Seppa, który pyta, czy Pfeffer dobrze się czuje.

Stranger Things - Welcome to California (zrzut ekranu z teasera)Netflix. Premiera 4. sezonu "Stranger Things" - producenci podali datę

Wideo z fragmentem tego wydania stało się wiralem:

 

Sama Pfeffer odniosła się do wydarzenia dopiero po kilkunastu godzinach na Twitterze. Podziękowała za życzenia zdrowia i poinformowała widzów, że czuje się znacznie lepiej i ma zamiar skupić się na powrocie do formy. Przy okazji wyjaśniła, że przed wczesnym startem programu nie zjadła porządnego śniadania, co oczywiście od teraz się zmieni. 

Więcej interesujących informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pfeffer podziękowała także kolegom i koleżankom, a w oddzielnym wpisie także politykowi CDU:

Specjalne podziękowania również dla @mueller_sepp, naprawdę zareagowałeś świetnie!
Zobacz wideo Nowe seriale na horyzoncie. W "Monarch" i "Magpie Murders" odkrywamy mroczne tajemnice

Clara Pfeffer mieszka w Kolonii, ale ma brazylijskie korzenie. Na oficjalnej stronie NTV czytamy, że "pozostając przy stereotypach, [Clara] w sprawach dotyczących klimatu ma dokładnie tak gorący temperament, jaki przypisuje się jej rodakom". NTV podkreśla, że ponieważ dziennikarka doskonale zna sytuację w Brazylii i Niemczech, "wie, że w temacie kryzysu klimatycznego warto spróbować nawet najbardziej szalonego pomysłu". Kiedy Pfeffer nie prowadzi badań w laboratorium klimatycznym, jest w trasie jako reporterka działu biznesowego RTL News.

Dyrektor Teatru Słowackiego w Krakowie Krzysztof GłuchowskiRuszyła procedura odwoławcza dyrektora Teatru Słowackiego w Krakowie

Więcej o: