Jest i zakazany owoc, i cnoty niewieście. Nowy spot TVN jest naprawdę dowcipny

TVN od lat serwuje widzom spoty zapowiadające nowe ramówki, w których pojawiają się gwiazdy ich programów. Tym razem jest podobnie, a jednak lepiej - dawno już nie było tak śmiesznie i świeżo.

"Zakazany owoc" to utwór, z którym Krzysztof Antkowiak wystąpił w 1988 roku w Opolu. On był dziecięcą gwiazdą, a piosenka prawdziwym hitem. Po latach wrócili do niej autorzy wiosennego spotu TVN, ale nie wykorzystali tej wersji. Tu naprawdę śpiewają gwiazdy stacji, a tekst został zmieniony.

Nowy spot TVN - Liroy nie śpiewa, ale Wojewódzki próbuje

Widzimy więc zarówno obsadę serialu "Skazana" z Agatą Kuleszą na czele, jak i jurorów oraz prowadzącego program "Mask Singer". Doskonale z interpretacją tekstu poradziła sobie oczywiście jedna z uczestniczek nowego show "Przez Atlantyk" - Natalia Przybysz, która śpiewa na co dzień, ale mamy tu też próbę melorecytacji w wykonaniu Kuby Wojewódzkiego. O tym, że twórcy podeszli do spotu z przymrużeniem oka świadczy sporo elementów, z kamienną miną nieśpiewającego w chórku Piotra "Liroya" Marca, który ma przecież na koncie jeden z największych przebojów lat 90. ("Scyzoryk").

Są za to nawet odwołania do aktualnej sytuacji politycznej. Po długiej batalii o koncesję dla TVN24 i TVN7 pewnie musiały się pojawić, więc pojawia się fragment:

W TVN-ie, a jak! Cnót niewieścich nam brak.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Nowe seriale na horyzoncie. W "Monarch" i "Magpie Murders" odkrywamy mroczne tajemnice

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Łukasz Grzegorzek ("Kamper", "Córka trenera"), dlatego wśród autorów słów pojawiają się dwa nazwiska: Jacek Cygan i Łukasz Grzegorzek. Autorem muzyki jest Krzesimir Dębski. Autorką zdjęć jest Weronika Bilska. Spot można oglądać na antenie TVN, niestety stacja uniemożliwiła go zamieszczanie w sieci poza YouTubem, więc żeby go obejrzeć, trzeba kliknąć tutaj

Więcej o: