''Virgin River'' sezon 4: kiedy i gdzie będzie go można obejrzeć?

4 sezon ''Virgin River'' jest jedną z wyczekiwanych premier 2022 roku. Latem 2021 roku finał sezonu trzeciego pozostawił widzów z wieloma nierozwiązanymi wątkami, nic więc dziwnego, że wypatrują oni kontynuacji losów bohaterów serialu. Sprawdzamy, kiedy można spodziewać się premiery kolejnego sezonu serialu ''Virgin River''.

Kiedy premiera 4 sezonu ''Virgin River''?

Nie ogłoszono jeszcze oficjalnie, kiedy miałaby nastąpić premiera czwartego sezonu ''Virgin River''. Zdjęcia rozpoczęły się pod koniec lipca 2021 roku, tuż po emisji sezonu trzeciego, i to jeszcze zanim pojawiła się oficjalna informacja o zamówieniu 4. sezonu ''Virgin River''. Podobno serial ma mieć nie tylko czwarty, ale i piąty sezon. Póki co jednak widzowie oczekują czwartej serii, do której zdjęcia zakończono pod koniec ubiegłego roku. Biorąc pod uwagę, że sezon trzeci zwieńczyły liczne cliffhangery, niecierpliwe oczekiwanie na kontynuację nie jest niczym zaskakującym. Optymiści zakładają, że kolejna seria przygód ich ulubionych bohaterów będzie dostępna jeszcze wiosną 2022 roku, bardziej realnym terminem premiery czwartego sezonu ''Virgin River'' wydaje się jednak być lipiec 2022 roku.

Gdzie oglądać ''Virgin River''?

Tym, którzy nie wiedzą, gdzie oglądać ''Virgin River'', podpowiadamy: wszystkie dotychczasowe sezony serialu można oglądać na platformie Netflix. ''Virgin River'' jest serialem oryginalnym Netfliksa, nic więc dziwnego, że to właśnie w tym serwisie VOD pojawiły się kolejne serie produkcji. Czwarty sezon ''Virgin River'' z pewnością również będzie dostępny na platformie Netflix. W oczekiwaniu na nowe odcinki można obejrzeć (czy też przypomnieć sobie) dotychczasowe 30 odsłon przygód głównych bohaterów serialu.

Zobacz wideo Nowe seriale na horyzoncie. W "Monarch" i "Magpie Murders" odkrywamy mroczne tajemnice [Popkultura odc. 103]

''Virgin River'': obsada serialu 

Jak w przypadku wielu tego typu produkcji to obsada w dużej mierze przyczyniła się do sukcesu serialu ''Virgin River''. Fabuła produkcji nie jest zbyt skomplikowana, serial opowiada perypetie młodej pielęgniarki, Melindy Monroe (nazywanej Mel), która po śmierci męża przeprowadza się z wielkiego miasta na kalifornijską prowincję, by zacząć wszystko od nowa. Szybko przekonuje się, że w tym miejscu nic nie jest takie, jakie na pierwszy rzut oka się wydaje. Scenariusz serialu oparty został na motywach bestsellerowej powieści Robyn Carr o tym samym tytule. Obecnie książkowa saga liczy sobie ponad 20 tomów, wysoce prawdopodobne jest więc, że sezon czwarty serialu faktycznie nie będzie ostatnim.

W rolę głównej bohaterki, pielęgniarki i położnej, która przeniosła się z Los Angeles do Virgin River, wciela się Alexandra Breckenridge, amerykańska aktorka znana z seriali ''The Walking Dead'' i ''Tacy jesteśmy''. Jako Jack Sheridan, właściciel lokalnej restauracji oraz były żołnierz piechoty morskiej cierpiący na PTSD, w produkcji Netfliksa występuje Martin Henderson, którego możemy kojarzyć z takich obrazów, jak ''Duma i uprzedzenie'' czy ''Mr. and Mrs. Smith'', bądź też serialu ''Chirurdzy''. Doktora Vernona ''Doca'' Mullinsa, lokalnego lekarza, kreuje Tim Matheson, znany z filmu ''Zabić Reagana''. W rolę Charmaine Roberts, przyjaciółki Jacka, wciela się Lauren Hammersley. Jako John ''Preacher'' Middleton, bliski przyjaciel Jacka z wojska, a obecnie szef kuchni w jego barze, występuje Colin Lawrence. Starszą siostrę Melindy, mieszkającą w Los Angeles Joey Barnes, gra Jenny Cooper. W roli pani burmistrz Virgin River, Hope McCrea, podziwiać można Annette O’Toole. Obok nich w serialu dotychczas wystąpili: Benjamin Hollingsworth, Grayson Gurnsey, Sarah Dugdale, Zibby Allen, Marco Grazzini. W sezonie czwartym należy spodziewać się nowych postaci. W miasteczku pojawi się nowy lekarz, w którego wcieli się Mark Ghanimé, zaś Kai Bradbury kreować będzie zaginionego wnuka doktora Mullinsa.

Fani serialu liczą na to, iż czwarty sezon przyniesie odpowiedź na to, jak dalej potoczą się losy Mel i Jacka: czy mają szansę na wspólną przyszłość po tym, jak Mel wyjawiła Jackowi, że spodziewa się dziecka, ale nie jest pewna, czy jego ojcem jest Jack, czy może jej zmarły mąż. Pod znakiem zapytania stoi też serialowa przyszłość Hope, której nieobecność w trzecim sezonie spowodowana była pandemią (aktorka nie mogła dojechać na plan z powodu ograniczeń w przemieszczaniu się), a która pod koniec serii uległa wypadkowi samochodowemu, wskutek którego trafiła do szpitala z urazem mózgu. Producenci serialu nie mają jednak w planach kolejnego pogrzebu, zatem fani Hope mogą spać względnie spokojnie, choć proces dochodzenia do zdrowia na pewno nie będzie dla pani burmistrz ani jej bliskich łatwy. Jakie jeszcze niespodzianki przygotowali dla widzów ''Virgin River'' producenci – będzie można przekonać się już niedługo.

Zobacz też: "Arrow", sezon 9 - czy możemy liczyć na kontynuację przygód Zielonej Strzały? [Gdzie oglądać, kiedy premiera, obsada]

Więcej o: