Miał być koniec, ale Player.pl mówi: Chcemy więcej Chyłki

Player.pl zapewnia, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa jeśli chodzi o serial "Chyłka".

- Chyłka w życiu prywatnym mierzy się z trudnym problemem i myślę, że to jest dobra energia na zakończenie. Przez doświadczenia, które spotkają Chyłkę w piątym sezonie, ta bohaterka się zmieni. Kto wie, czy byłaby to ta sama Chyłka, gdyby miał powstać sezon szósty - opowiadała Gazeta.pl Magdalena Cielecka w momencie premiery piątej serii. W rozmowie w Cosmo-Radiu była jeszcze bardziej bezpośrednia:

Mam wrażenie, że już tak dużo dałam Chyłce i ona mnie, że już więcej nie mogę. I przede wszystkim muszę iść do przodu, brać nowe propozycje i pokazać się z zupełnie innej strony.

Widzowie ją polubili, producenci też. Nie chcą kończyć z Chyłką

Zobacz wideo Wywiad Magdaleną Cielecką, czyli serialową Joanną Chyłką

Tymczasem, okazuje się, że serwis Player.pl, który odpowiada za produkcję serialu, jeszcze nie zamknął całkowicie tego rozdziału. - To znakomita i dobrze zrealizowana produkcja, która z założenia miała się skończyć na pięciu sezonach. Jednak ze względu na znakomite wyniki oglądalności oraz świetne recenzje, chcemy naszym widzom dać coś jeszcze, aby tym samym ukoronować emisję naszej flagowej produkcji - mówi serwisowi Wirtualne Media dyrektor zarządzający Player.pl Maciej Gozdowski.

Kadr z filmu promocyjnego Skargi za pornograficzne opowiadanie o jedzeniu ptysia. Łukowska zdjęta z Trójki

To oznacza, że powstanie szósta seria, być może bez Magdaleny Cieleckiej w obsadzie. Czy teraz na pierwszym planie będzie Zordon (Filip Pławiak)? Na razie nikt nie zdradza. Otwarte zakończenie piątej serii "Chyłki" to z pewnością furtka, pozwalająca twórcom na realizację kolejnych przygód bohaterów serii.

<<Reklama>> Cykl z Joanną Chyłką dostępny jest w formie e-booków i audiobooków w Publio.pl >>

Dirty Dancing Netflix - marzec 2022. Zabraknie znanych filmów i seriali [LISTA]

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Specjalne wydanie po ukraińsku z najnowszymi informacjami z Ukrainy. Gazetę możesz pobrać bezpłatnie tutaj

Więcej o: