132 pokoje, 157 podejrzanych. Jedno ciało w Białym Domu. Nowy serial Netfliksa

"Kim jest Anna?" nadal jest w Top10 Netfliksa, a zaraz z drugim sezonem po 25 marca na pewno dołączą do niej "Bridgertonowie". Producentka Shonda Rhimes już szykuje kolejny potencjalny hit.

Shonda Rhimes i jej długoletnia partnerka ze studia Shondaland, Betsy Beers (razem pracowały m.in. przy serialu "Chirurdzy"), będą producentkami wykonawczymi "The Residence". Ma to być pełen tajemnic dramat inspirowany książką Kate Anderson Brower "Rezydencja. Sekretne życie Białego Domu". W opisie książki wydanej w Polsce w 2016 roku przez Społeczny Instytut Wydawniczy Znak można przeczytać: 

"Wejdź do domu, w którym zamieszka przyszły prezydent USA. Jakie tajemnice skrywają rodziny Kennedych, Reaganów, Bushów i Obamów? Co robi prezydent USA, gdy zamykają się za nim drzwi rezydencji? Ile jest prawdy w House of Cards? Jedynie pracownicy rezydencji znają wszystkie sekrety najbardziej strzeżonego domu świata. Rodziny prezydenckie przychodzą i odchodzą – nie zmienia się tylko personel. Teraz kamerdynerzy i pokojówki odsłaniają kulisy codziennego życia w Białym Domu. Wspominają, jak starali się omijać gabinet Kennedy’ego, gdy ten zdradzał właśnie swą śliczną żonę Jackie. Opowiadają o 11 września z perspektywy, której nikt dotąd nie poznał. Ujawniają, co robi Michelle Obama, by zapewnić córkom 'normalne życie'".

Bridgertonowie Królowa amerykańskich seriali połączyła siły z Netfliksem - oto "Bridgertonowie"

Nowy serial Netfliksa - morderstwo w Białym Domu

Kate Anderson Brower to dziennikarka, która spędziła cztery lata w Białym Domu. Jej książka stała się inspiracją dla scenarzystów ośmioodcinkowego serialu, w którym twórcy chcą opowiedzieć o tajemniczym morderstwie. Showrunnerem, czyli producentem głównym odpowiedzialnym za ten tytuł, będzie Paul William Davies, który ze studiem Shondaland pracował wcześniej przy "Skandalu".

W serialu Netfliksa w rolę Anny Sorokin wcieliła się Julia Garner Owijała sobie bogaczy wokół palca. Pomimo wyroku, Anna ma się całkiem nieźle

Oficjalny opis produkcji Netfliksa zamieszczony przez The Hollywood Reporter prezentuje się następująco:

132 pokoje. 157 podejrzanych. Jedno ciało. Jeden szalenie ekscentryczny detektyw. Jedna katastrofalna w skutkach kolacja państwowa. 'Rezydencja' to zakręcony kryminał umiejscowiony na piętrze, na dole i na zapleczu Białego Domu, wśród eklektycznego personelu najsłynniejszej na świecie rezydencji.
Zobacz wideo Filmy, które oglądamy, chociaż się tego wstydzimy [Popkultura Extra]

Na razie nie ma jeszcze daty premiery serialu.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Specjalne wydanie po ukraińsku z najnowszymi informacjami z Ukrainy. Gazetę możesz pobrać bezpłatnie tutaj

Więcej o: