HBO Max już w Polsce. Aplikacja HBO GO będzie wygaszana

HBO Max, platforma streamingowa WarnerMedia, właśnie wystartowała w Polsce. Dzięki temu można obejrzeć na VOD np. "Diunę", na razie korzystając także z aplikacji HBO GO, ale to się może szybko zmienić.

HBO Max, platforma streamingowa oferująca użytkownikom produkcje Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Original oraz wiele innych filmów i seriali, jest już dostępna w Polsce, zastępując tym samym HBO GO.

W ofercie programowej HBO Max znajdują się takie produkcje jak: seriale HBO ("Sukcesja", "Gra o tron" czy "Euforia"), a także produkcje Max Original (np. "Stacja Jedenasta" ("Station Eleven"), "Życie seksualne studentek" ("Sex Lives of College Girls"), "Hacks"). Są filmy i seriale dla fanów historii o superbohaterach – "Peacemaker", "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" czy serial CW "Naomi". Sekcja produkcji Cartoon Network zawiera animacje dla dzieci, w tym m.in. "Niesamowity świat Gumballa" czy "Młodzi Tytani: Akcja"! Wśród dostępnych filmów Warner Bros. znajdują się takie tytuły jak "Diuna", "Cry Macho", "Matrix Zmartwychwstania", "Kosmiczny mecz: Nowa era" czy "King Richard: Zwycięska rodzina" oraz "Wszyscy święci New Jersey". Kolejne tytuły filmów i seriali będą dodawane w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

HBO Max w Polsce, niedługo nie wejdziesz na HBO GO

Jeśli użytkownicy do tej pory korzystali z aplikacji HBO GO, być może dzisiaj zauważyli np. obecność "Diuny" w ofercie. Na razie aplikacja działa, ale - jak poinformowała Gazeta.pl PR Director HBO Max Agnieszka Niburska, będzie niedługo wygaszana. Dlatego warto ściągnąć nową (np. w App Store w tym momencie trzeba trochę poscrollować, by do niej dotrzeć) i zalogować się na dotychczasowe login i hasło.

Zobacz wideo "Diuna" - ZWIASTUN. Film Denisa Villeneuve'a na podstawie powieści Franka Herberta

Dotychczasowi użytkownicy HBO GO, subskrybujący serwis bezpośrednio, zostają automatycznie przeniesieni do HBO Max, a cena ich subskrypcji od dzisiaj będzie wynosić jedynie 19,99 zł miesięcznie - to 33 proc. zniżki w porównaniu z poprzednią ceną. Nowi użytkownicy także będą mogli skorzystać z promocyjnej zniżki, jeżeli wykupią subskrypcję w serwisie do 31 marca. Po tej dacie koszt miesięcznej subskrypcji będzie wynosił 29,99 zł. Dodatkowo po 31 marca 2022 r. wprowadzony zostanie także roczny plan subskrypcji HBO Max w cenie 234,99 zł, w ramach którego użytkownicy otrzymają dostęp do biblioteki serwisu na rok w cenie jedynie ośmiu miesięcy.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Aby zarejestrować się w HBO Max należy wejść na stronę: http://www.hbomax.com. Serwis HBO Max dostępny jest również za pośrednictwem wybranych operatorów. 

Dzisiaj HBO Max zadebiutowało w 15 europejskich krajach - Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Macedonii Północnej, Mołdawii, Niderlandach, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Aktualnie dostępne jest na 61 rynkach w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej oraz na Karaibach. 

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Specjalne wydanie po ukraińsku z najnowszymi informacjami z Ukrainy. Gazetę możesz pobrać bezpłatnie tutaj

Więcej o: