HBO Max zamawia serial o Pingwinie. Colin Farrell: Będzie dobrze wyprowadzić go z powrotem na ulice Gotham

HBO Max dał "zielone światło" na realizację całego miniserialu o Pingwinie - postaci, którą w "Batmanie" gra Colin Farrell. Aktor będzie też jednym z producentów.

Colin był fantastyczny jako Pingwin w "Batmanie", a możliwość dokładnego zbadania wewnętrznego życia tej postaci w HBO Max to powoduje u nas dreszczyk emocji. Dylan i ja jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Lauren w pokazaniu historii Oza, gdy nagle przejmuje władzę w Gotham - powiedział Matt Reeves, reżyser "Batmana", mówiąc o Dylanie Clarku i Lauren LeFranc, którzy będą z nim pracować przy produkcji.

Colin Farrell: Nie mógłbym być bardziej podekscytowany

Colin Farrell, który w serialu ponownie wcieli się w Pingwina, czyli Oswalda Cobblepota, skomentował:

Świat, który Matt Reeves stworzył dla 'Batmana', to taki, który gwarantuje głębsze spojrzenie oczami Oswalda Cobblepota. Nie mógłbym być bardziej podekscytowany kontynuacją tej historii, gdy Oz wspina się po mrocznych stopniach władzy, aby stać się Pingwinem. Będzie dobrze wyprowadzić go z powrotem na ulice Gotham, by pojawiło się na nich trochę szaleństwa i chaosu.
Zobacz wideo "The Batman" - oficjalny zwiastun filmu

Więcej informacji ze świata filmu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Batman" z Robertem Pattinsonem zadebiutował w kinach w marcu tego roku i stał się ogromnym budżetowym sukcesem. Zbiera też pochwały od wielu widzów i krytyków - w tym momencie w serwisie Rotten Tomatoes ma 86 proc. pozytywnych recenzji (przy 390 zamieszczonych).

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Specjalne wydanie po ukraińsku z najnowszymi informacjami z Ukrainy. Gazetę możesz pobrać bezpłatnie tutaj

Więcej o: