Netflix pokazał zwiastun "Bridgertonów". Prawie jak w "Dumie i uprzedzeniu"

25 marca Netflix udostępni drugi sezon serialu "Bridgertonowie". Tymczasem pojawił się zwiastun, w którym jedna ze scen wydaje się... hołdem? Pastiszem? Na pewno nawiązaniem do "Dumy i uprzedzenia" z 1995 roku.

Głównym bohaterem drugiego sezonu "Bridgertonów" jest najstarszy syn rodu, Anthony. To on odziedziczył tytuł, majątek, na nim spoczywa przekazanie tego dalej, w związku z tym musi znaleźć "odpowiednią" żonę. Uwikła się w pewien trójkąt, a - jak widzimy w  jednej ze scen zwiastuna - na oczach obu zainteresowanych nim kobiet wyląduje w wodzie.

Zobacz wideo "Bridgertonowie" - zwiastun 2. sezonu

"Bridgertonowie" wracają. Pierwszy sezon był hitem

Tym, którzy nie widzieli sceny Colina Firtha w "Dumie i uprzedzeniu", a także tym, którzy widzieli, ale chętnie zobaczą raz jeszcze, pokazujemy fragment serialu BBC tutaj:

 

Okoliczności, w jakich skąpali się obaj panowie, są odmienne, ale z ujęcia głównego amanta produkcji Netfliksa w przemoczonej białej koszuli można uznać za nieprzypadkowe. Między innymi dzięki kąpieli w jeziorze rola Colina Firtha w "Dumie i uprzedzeniu" była tak komentowana i jest dzisiaj uznawana za kultową (zarówno rola, jak i scena zresztą).

Więcej informacji filmowych i serialowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pierwszy sezon "Bridgertonów" był globalnym hitem Netfliksa w 2020 roku. Serial powstały na podstawie bestsellerowych książek Julii Quinn zdobył gigantyczną bazę wielbicieli: w ciągu pierwszego miesiąca od premiery obejrzało go ponad 63 mln widzów z całego świata.

Colin Farrell na premierze filmu 'Batman'Serial o Pingwinie. Farrell: Będzie dobrze wyprowadzić go z powrotem na ulice Gotham

Pisarka wydała dziewięć tomów opisujących perypetie rodziny Bridgertonów. Osiem z nich dotyczy miłosnych relacji każdego z rodzeństwa, dziewiąty tom jest natomiast podsumowaniem całego cyklu. Netflix zapowiedział już sezon trzeci i czwarty, niewykluczone, że pojawią się też następne. 

'Fear the Walking Dead'Fear the Walking Dead sezon 7 - kiedy będą miały premierę nowe odcinki?

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Specjalne wydanie po ukraińsku z najnowszymi informacjami z Ukrainy. Gazetę możesz pobrać bezpłatnie tutaj

Więcej o: