Gwiazda "Lucyfera" chwali się pierwszą dużą rolą syna: Dosłownie płaczę

Kevin Alejandro, który w serialu "Lucyfer" zagrał detektywa Espinozę, zamieścił w sieci informację o pierwszym dużym angażu swojego syna. Kaden Alejandro dołączył do obsady sitcomu dużej amerykańskiej stacji ABC.

"Josep" to serial komediowy o mężczyźnie, który stara się odnaleźć w życiu po rozwodzie - w tej roli Jo Koy. Syn jednej z gwiazd "Lucyfera" zagra syna głównego bohatera. Według opisu produkcji, chłopak nieźle sobie radzi z rozstaniem rodziców, ale gorzej z naciskami babci, by nie był "zbyt amerykański" i bardziej zwracał uwagę na swoje filipińskie korzenie.

Kevin Alejandro o roli syna: Dołączył do najlepszego komika naszych czasów

Kevun Alejandro zamieścił w mediach społecznościowych fragment informacji o roli syna i napisał:

Dumny tatuś! Dosłownie płaczę, jestem tak bardzo dumny ze swojego syna. Dołączył do najlepszego komika naszych czasów, by zagrać w bardzo ważnej opowieści. Kocham Cię, synu! Jestem szczęściarzem, że mogę być twoim tatą!
 

Więcej serialowych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Netflix skończył kręcić "Lucyfera". Co u Kevina Alejandro?

Sam Kevin Alejandro, po tym, jak Netflix po sześciu sezonach zakończył realizację serialu z Tomem Ellisem w roli tytułowej, ma już nową pracę. Na Instagramie aktor zamieścił zdjęcie z "nową ekipą". Na zdjęciu idzie z aktorami W. Tré Davisem i Jordanem Callowayem. Nowy serial jest zatytułowany "Cal Fire" i ma powstawać dla kanału CBS.

 

Bohaterami tej produkcji będą strażacy-więźniowie z Karoliny Północnej. Manny, którego ma grać Alejandro, jest "dumnym ojcem i kapitanem straży pożarnej, dowodzącym współwięźniami w trakcie akcji". Za produkcję jest odpowiedzialny m.in. Jerry Bruckheimer - jeden z najbardziej wpływowych ludzi w branży ("Lucyfer", "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas", "Piraci z Karaibów").

Zobacz wideo Co nowego w popkulturze?

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: