Kiedy Disney+ w Polsce? Wreszcie jest data. I ceny

Disney+ wystartuje w Polsce 14 czerwca. Cena subskrypcji wyniesie 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł w przypadku opłaty rocznej.

Użytkownicy Disney+ będą mogli korzystać z nawet czterech urządzeń jednocześnie. Przy wybranych tytułach będą mieć dostęp do funkcji IMAX Enhanced. Jednocześnie dostaną możliwość nieograniczonej liczby pobrań nawet na dziesięciu urządzeniach, a także będą mogli ustawić do siedmiu profili, w tym dostosowany specjalnie dla dzieci profil dziecięcy, który pozwala na dostęp do treści ograniczonych ze względu na wiek odbiorców.

Więcej informacji o serialach i filmach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Will Smith przeprasza za uderzenie Chrisa Rocka w trakcie gali Oscarów 2022. 'Nie miałem prawa tego zrobić, to był błąd' Will Smith wydał oświadczenie ws. uderzenia Chrisa Rocka. "Przesadziłem"

Disney+ od 14 czerwca w Polsce. Co w ofercie?

W ofercie platformy streamingowej są zarówno animacje i filmy Disneya, jak i Pixara, Marvela, National Geographic, produkcje z uniwersum Gwiezdnych wojen czy 20th Century Studios, FX, a także Searchlight, występujących pod marką Star.

Scorpions zmienili tekst 'Wind Of Change' dla Ukrainy. Scorpionsi na rzecz Ukrainy zmienili tekst kultowego "Wind Of Change"

Użytkownicy będą mieli dostęp do takich seriali jak "Księga Boby Fetta" i "The Mandalorian", stworzonych przez producenta i scenarzystę Jona Favreau. Ponadto zobaczą "Moon Knight", serial produkcji Marvel Studios z Oscarem Isaakiem w roli Stevena Granta, spokojnego i ułożonego pracownika małego sklepu, nękanego przez wspomnienia z innego życia, a także "Shang-Chi i legenda dziecięciu pierścieni" z Simu Liu i Awkwafiną, "Encanto" czy "Cruelli" z Emmą Stone.

Zobacz wideo Co nowego w popkulturze?

W ofercie znajdą się również takie znane seriale jak np. "Simpsonowie" czy "Grey’s Anatomy: Chirurdzy". Z kolei National Geographic przedstawi między innymi serial dokumentalny "Świat według Jeffa Goldbluma".

Należąca do The Walt Disney Company platforma streamingowa Disney+ wystartuje latem w 42 krajach i 11 terytoriach. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: