Chce zmienić swoje życie. Po śmierci. Jest zwiastun "Powrotu"

Historia Jana Starosteckiego zaczyna się od nagłej śmierci i jeszcze bardziej zaskakującego zmartwychwstania. W klimat sześcioodcinkowego "Powrotu" wprowadza widzów zwiastun trailer serialu.

"Powrót" to z jednej strony komedia, z drugiej - przenikliwa, refleksyjna opowieść o facecie, któremu śmierć przemeblowała życie, dająca równocześnie widzowi dużą dawkę nadziei i zadająca mu pytanie - co byśmy zrobili, gdybyśmy dostali od losu szansę na drugie życie?

Więcej informacji o serialach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Powrót" - premiera nowego serialu w kwietniu 

Główny bohater serialu - w roli Jana występuje Bartłomiej Topa - właśnie taką szansę dostaje, gdy po kilku dniach od własnego pogrzebu budzi się w trumnie. Początkowy entuzjazm zostaje szybko ugaszony, gdy zauważa, że najbliższa rodzina jego nagłym zgonem niespecjalnie się przejęła, a jego osobiste rzeczy szybko wylądowały w śmietniku. Po tym odkryciu Jan postanawia, że swoje nowe życie musi przeżyć w znacznie barwniejszy sposób i robi wszystko żeby tego nie zepsuć, a w jego poukładaniu pomaga mu najlepszy przyjaciel Kostek (Wojciech Mecwaldowski).

Zobacz wideo "Powrót" - nowy serial Canal+ [ZWIASTUN]

Dużą rolę w historii odgrywają silne bohaterki udowadniające, że nie ma na świecie niczego mocniejszego od kobiet, które nawzajem się wspierają i inspirują. Jedną z nich jest Agata (Magdalena Walach), żona Janka, która po jego śmierci zaczyna odkrywać w sobie cechy, o które wcześniej siebie nie podejrzewała. Równie ważną postacią jest Malwina (Maria Dębska), charyzmatyczna i pełna seksapilu przyjaciółka Agaty. Ten dream team uzupełnia Zoja (Zuzanna Mikołajczyk) – córka Jana, pełna dojrzałości i nastoletniej ciekawości oraz wchodząca w relację z głównym bohaterem Iza (Matylda Giegżno) – dziewczyna nowoczesna, bezkompromisowa, która dodatkowo intryguje swoją tajemniczą przeszłością.

Reżyserem serialu jest Adrian Panek ("Daas", "Wilkołak"), a autorem scenariusza Krzysztof Rak ("Bogowie", "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej"). Za zdjęcia odpowiada Karina Kleszczewska ("Hiszpanka"), za scenografię Daria Dwornik ("Kruk"), a za kostiumy Małgorzata Fudala ("Klangor"). Producentem serialu jest Wonder Films - dom produkcyjny stworzony przez trójkę dobrze znanych w branży producentów: Klaudiusza Frydrycha, Krzysztofa Raka i Ingę Kruk.

Premiera "Powrotu" już 15 kwietnia na antenie CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: