Będzie spin-off "Obsesji Eve". Główna postać może zaskoczyć

BBC America i AMC Networks pracują nad spin-offem "Obsesji Eve". Główną bohaterką nowego serialu miałaby być Carolyn Martens.

Produkcja opowiedziałaby o przeszłości szpieżki MI6, w którą w "Obsesji Eve" wciela się Fiona Shaw. Taką informację jako pierwszy podał serwis Deadline.com. 

Jak wyglądała młodość Carolyn? To ma pokazać nowy serial

Scenariusz miałby pokazać drogę bezwzględnej Carolyn na szczyt w szpiegowskim fachu. Być może poznalibyśmy wtedy prawdę na temat tego, czy posługująca się przed laty pseudonimem Janice kobieta rzeczywiście maczała palce w tworzeniu Dwunastki.

Obecnie w HBO Max można oglądać czwarty i zarazem ostatni sezon "Obsesji Eve". W trzeciej serii grane przez aktorki Jodie Comer i Sandrę Oh Eve i Villanelle postanowiły, że nigdy się więcej nie zobaczą. - W sezonie czwartym próbują dowiedzieć się, co dla siebie znaczą i co teraz mają robić z życiem - powiedziała producentka wykonawcza Sally Woodward Gentle "Entertainment Weekly". - Ten sezon będzie o wiele bardziej osobisty i pełen namiętności niż poprzednie - dodała.

Zobacz wideo "Obsesja Eve" - jest zwiastun ostatniego sezonu

"Obsesja Eve" to serial BBC America luźno oparty na serii powieści Luke'a Jenningsa.

Więcej informacji o serialach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Za rolę Villanelle Jodie Comer dostała Emmy, a Sandra Oh za rolę Eve nagrodzona została Złotym Globem i w 2019 roku znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych osób 2019 magazynu "Time". W obsadzie produkcji jest także m.in. Kim Bodnia, którego można oglądać m.in. w drugiej serii "Wiedźmina".

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: