On znowu to zrobił! Kolejny serial na podstawie powieści Remigiusza Mroza

Na koniec marca Remigiusz Mróz poinformował, że Platige Image zajmie się ekranizacją jego dwóch książek, a teraz zdradza, że serial na podstawie jego powieści zrealizuje producent "Idy" i "Zimnej wojny".

"Oto, co nadchodzi: powstanie serial na podstawie 'Wybaczam ci'! Za rozwój projektu odpowiada studio Opus - czyli twórcy takich produkcji, jak oscarowa "Ida" oraz "Zimna wojna". Nic więcej chyba nie trzeba dodawać" - pisze Remigiusz Mróz na Facebooku.

Więcej informacji o książkach i serialach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

O czym opowiada "Wybaczam ci" Remigiusza Mroza?

Główną bohaterką książki "Wybaczam ci" jest Ina Kobryn. Kobieta prowadzi spokojne, uporządkowane życie, spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko i właściwie nie ma powodów do zmartwień. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy siada przed laptopem i dostrzega, że mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Jej wzrok pada na krótką wiadomość o treści "wybaczam ci", pochodzącą od nieznajomej dziewczyny.

Magic Johnson w 2022 rokuJabbar powiedział mu: "Wyluzuj". Ale Magic Johnson nie wyluzował [FRAGMENT]

Sytuacja komplikuje się, choć początkowo Ina postanawia zbagatelizować sprawę, bo gdy budzi się rano, okazuje się, że nadawczyni popełniła samobójstwo na samym środku placu Konstytucji w Warszawie. Ina stara się odnaleźć wiadomość, ta jednak znika bez śladu. Mąż zaś twierdzi, że nie ma pojęcia, kim jest dziewczyna, która odebrała sobie życie, ani co stało się z wiadomością. Ina zaczyna odkrywać, że to nie jedyna tajemnica, którą ukrywał przed nią partner...

Zobacz wideo Mads zastąpił Johnny'ego, ale Depp kiedyś był w podobnej sytuacji

To już kolejne ogłoszenie w sprawie ekranizacji książek Mroza w ostatnich tygodniach - poprzednie dotyczyły "Chóru zapomnianych głosów" i "Echa z otchłani".

<<Reklama>> Ebooki i audiobooki Remigiusza Mroza dostępne są w Publio.pl >>

'Fleabag'"Pan i pani Smith". Wiemy, kto zastąpi Phoebe Waller-Bridge w serialu Amazona

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Więcej o: