"Stranger Things 4" - nowy zwiastun od Netfliksa! Jedenastka bez mocy i nowy Demogorgon

Fani "Stranger Things" zapewne długo czekali na zapowiedź czwartej części serialu. Już w tym roku będziemy mieli okazję zobaczyć kolejną część przygód odważnych nastolatków (przedostatni sezon będzie podzielony na dwie części). Co czeka bohaterów w najbliższych odcinkach? Sprawdźmy!

Cała seria opowiada o losach mieszkańców Hawkins w stanie Indiana, którzy walczą ze zjawiskami nadprzyrodzonymi. Trzeci sezon ukazał się w 2019 roku i pokazano w nim, że szef policji Jim Hopper (David Harbour) pozornie umiera, a rodzina Willa Byersa (Noah Schnapp) wyprowadza się z miasta. W maju odbędzie się premiera "Stranger Things 4", ale już teraz możemy zobaczyć trzymający w napięciu zwiastun.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

'Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a' - materiały prasowe Mads Mikkelsen powinien grać w "Fantastycznych zwierzętach" od początku

"Stranger Things 4". Co ujawnia zwiastun serialu?

W oficjalnym zwiastunie czwartego sezonu widać, że dzieciaki, które znaliśmy w poprzednich sezonach "Stranger Things", są już dorosłe i idą na wojnę z potworami z Upside Down. Na początku widzimy Mike'a (Finn Wolfhard), Dustina (Gaten Matarazzo), Lucasa (Caleb McLaughlin) i Max (Sadie Sink) wchodzących do liceum. Jedenaście (Millie Bobby Brown) i Will (Noah Schnapp) są w Kalifornii. Gdy ich życie toczy się w różnych miastach i w różnych społecznościach, pojawia się nowa nadprzyrodzona moc, która zmusza ich do ponownego zmierzenia się z okropnościami Upside Down.

Jak się okazuje Hopper (David Harbour) żyje, ale potrzebuje pomocy, ponieważ został uwięziony w Rosji i zmuszony do walki z Demogorgonem wraz z grupą żołnierzy. Zwiastun kończy się, gdy widzimy postać z którą będą musieli zmierzyć się bohaterowie serii. W najbliższym sezonie możemy się spodziewać hybrydy człowieka i Demogorgona.

Zobacz wideo Stranger Things - zwiastun czwartego sezonu

Premiera "Stranger Things" musiała być opóźniona przez pandemię

Zdjęcia do czwartego sezonu rozpoczęły się już na początku 2020 roku, ale w związku z pandemią produkcja napotkała wiele opóźnień. Mimo to Netflix podsycał oczekiwanie na nowy sezon serialu, ponieważ wydał różne zwiastuny czwartego sezonu. Pierwszy zwiastun ujawnił, że Hopper, jeden z głównych bohaterów, przeżył poprzednie wydarzenia, a teraz jest uwięziony w Rosji. W kolejnych zobaczyliśmy Jedenastkę (Millie Bobbie Brown) zamkniętą w szpitalu psychiatrycznym, osoby badające opuszczoną rezydencję oraz Byersów dostosowujących się do nowego życia w Kalifornii.

Twórcy serialu Matt i Ross Duffer przekazali 17 lutego informację, że czwarty i przedostatni sezon "Stranger Things" zostanie podzielony na dwie części. Będzie się składał z dziewięciu odcinków, które będą dwukrotnie dłuższe niż epizody z poprzednich sezonów - przekazuje serwis variety.com. Twórcy  potwierdzili także, że serial zakończy się na piątym sezonie serialu.

Pierwsza część czwartego sezonu "Stranger Things" ukaże się 27 maja. Na drugą musimy poczekać do 1 lipca.

<<Reklama>> Ebooki o serialu "Stranger Things" dostępne są w Publio.pl >>

Netflix - zdjęcie ilustracyjne Netflix kręci pierwszy polski film katastroficzny. Wiemy, o czym będzie

Więcej o: