Netflix. Robbie Amell w trzecim sezonie "Wiedźmina". Są też inni nowi aktorzy

Netflix zdradził nazwiska czwórki nowych aktorów trzeciego sezonu "Wiedźmina". Do obsady dołączają Robbie Amell, Meng'er Zhang, Hugh Skinner oraz Christelle Elwin.

Robbie Amell jest kuzynem aktora Stephena Amella, który jest znany m.in. z tytułowej roli w serialu "Arrow". Robbie ma na koncie takie produkcje jak "Upload", "Kod 8", "Resident Evil: Witajcie w Raccoon City". Meng’er Zhang można było oglądać w marvelowskim "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni", a Christelle Elwin w "Half Bad" oraz "Bloods". Hugh Skinner wcześniej grał np. w "Mamma Mia Here We Go Again!" i serialu "Fleabag".

Więcej informacji o serialach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wiemy też już, kogo zagrają nowi aktorzy.

Zobacz wideo Wraca "Russian Doll", a w kinach film, który trzeba zobaczyć!

Gallatin - Robbie Amell

Urodzony wojownik, który dowodzi armią buntowników Scoia'tael walczących po stronie Nilfgaardu. Nie boi się mówić prawdy, ale lojalność wobec swojego ludu prowadzi go do konfliktu z Francescą o władzę.

Milva - Meng’er Zhang

Milva, adoptowana przez driady z Brokilonu, jest zaciekłą i utalentowaną łowczynią. Doskonałe umiejętności łucznicze w połączeniu z wyjątkową zdolnością przetrwania czynią z niej groźnego przeciwnika na bezlitosnym Kontynencie - kto się z nią zetknie, robi to na własne ryzyko.

Radowid - Hugh Skinner

Bawidamek i młodszy brat króla Vizimira, Radowid, niespodziewanie znajduje się w strukturach redańskiego wywiadu. Ze swoją urodą i często pijackim wdziękiem zaskakuje tym, jak przenikliwy potrafi być w sprawach polityki, ale zabawa się skończy, gdy komuś stanie się krzywda.

Mistle - Christelle Elwin

Mistle jest członkinią Szczurów, bandy młodocianych wyrzutków, którzy zabierają bogatym, by dać sobie - a czasem biednym. Jest twardą dziewczyną z ulicy, podejrzliwą wobec wszystkich i żądną zemsty, aż do czasu przypadkowego spotkania, które zmieni wszystko.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

W trzecim sezonie "Wiedźmina" podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę - lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

Więcej o: